Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
-
Dostęp
Kontrola dostępu – zamki szyfrowe -
Monitoring
Telewizja przemysłowa CCTV -
Alarmy
-
Wideodomofony
-
Automatyka bram
-
Domofony
-
Szafy Rack
-
Zasilanie
Zasilanie- Agregaty
- Akumulatorki
- Akumulatory
- ATTE POWER
- Baterie
- Batterypack
- Konwertery napięcia
- Listwy zasilające
- Pozostałe
- Prostowniki
- Przedłużacze
- Przetwornice
- Stabilizator napięcia
- Transformatory napięcia
- UPS
- Zasilacze
- Zestawy
- Ładowarki
- ŁADOWARKI EV DO SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH
-
Okablowanie
-
Akcesoria
-
Systemy p.poż
AWO601W - Nedap Power 1M
PulsarCena netto: 343,00 zł (dla firm)
| Centrale | Dedykowane NEDAP |
| Miejsce na akumulator | 2 x 7Ah / 1 x 17Ah |
| Wymiary | 230 x 372 x 80 [+/-2 mm] dystans od podłoża: 8 mm |
| Płyta montażowa | blacha, 82 x 121 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | tamper – otwarcie obudowy |
| Zamykanie | skręcana (możliwość montażu zamka) |
| Montaż | natynkowy |
| Wykonanie | blacha DC01, 0.7mm, RAL9003 (biały), metalowa |
| Stopień szczelności | IP 20 |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - w komplecie 4 śruby M4x25 |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
AWO601W - Nedap Power 1M
| Centrale | Dedykowane NEDAP |
| Miejsce na akumulator | 2 x 7Ah / 1 x 17Ah |
| Wymiary | 230 x 372 x 80 [+/-2 mm] dystans od podłoża: 8 mm |
| Płyta montażowa | blacha, 82 x 121 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | tamper – otwarcie obudowy |
| Zamykanie | skręcana (możliwość montażu zamka) |
| Montaż | natynkowy |
| Wykonanie | blacha DC01, 0.7mm, RAL9003 (biały), metalowa |
| Stopień szczelności | IP 20 |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - w komplecie 4 śruby M4x25 |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
42
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
42
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
8,40 zł
.
Tagi produktu
Artykuły
20 innych produktów w tej samej kategorii:
DSOS24VPU - Obudowa mikrofonu strażaka do systemu DSO
Cena netto: 662,00 zł
ARAD4 - Obudowa RACK 4U/400mm uniwersalna do szaf RACK 19" dwupoziomowa
Cena netto: 461,00 zł
AWOP-925PP - Puszka instalacyjna przelotowa 9×2,5mm
Cena netto: 66,00 zł
AWOP-225SR - Puszka instalacyjna rozgałęźna 2×2,5mm
Cena netto: 71,00 zł
DSOS24V - Zasilacz mikrofonu strażaka do systemu DSO 24V
Cena netto: 1 852,00 zł
ARAD-S4 - Obudowa RACK Security 4U/400mm/48linii/17Ah do szaf RACK19"
Cena netto: 2 277,00 zł
OBU-M-LCD - Obudowa metalowa manipulatora LCD, typy I, L, K
Cena netto: 104,00 zł
OMI-4 - Obudowa metalowa z transformatorem 230 V / 20 V AC
Cena netto: 408,00 zł
