Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
-
Dostęp
Kontrola dostępu – zamki szyfrowe -
Monitoring
Telewizja przemysłowa CCTV -
Alarmy
-
Wideodomofony
-
Automatyka bram
-
Domofony
-
Szafy Rack
-
Zasilanie
Zasilanie- Agregaty
- Akumulatorki
- Akumulatory
- ATTE POWER
- Baterie
- Batterypack
- Konwertery napięcia
- Listwy zasilające
- Pozostałe
- Prostowniki
- Przedłużacze
- Przetwornice
- Stabilizator napięcia
- Transformatory napięcia
- UPS
- Zasilacze
- Zestawy
- Ładowarki
- ŁADOWARKI EV DO SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH
-
Okablowanie
-
Akcesoria
-
Systemy p.poż
AWO152 - Obudowa 7/TRP40/PAR
PulsarCena netto: 161,00 zł (dla firm)
| Centrale | Paradox |
| Transformator | TRP 40VA - IP 30, tworzywo PC/ABS |
| Wyjście zasilania | 2.2 A / 16 V AC 2 A / 18 V AC |
| Miejsce na akumulator | 1 x 7Ah |
| Wymiary | 280 x 290 x 80 [+/-2 mm] dystans od podłoża: 8 mm |
| Zabezpieczenia | tamper – otwarcie obudowy, tamper – oderwanie od ściany |
| Zamykanie | skręcana (możliwość montażu zamka) |
| Montaż | natynkowy |
| Wykonanie | blacha DC01, 0.7mm, RAL9003 (biały), metalowa |
| Stopień szczelności | IP 20 |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
AWO152 - Obudowa 7/TRP40/PAR
| Centrale | Paradox |
| Transformator | TRP 40VA - IP 30, tworzywo PC/ABS |
| Wyjście zasilania | 2.2 A / 16 V AC 2 A / 18 V AC |
| Miejsce na akumulator | 1 x 7Ah |
| Wymiary | 280 x 290 x 80 [+/-2 mm] dystans od podłoża: 8 mm |
| Zabezpieczenia | tamper – otwarcie obudowy, tamper – oderwanie od ściany |
| Zamykanie | skręcana (możliwość montażu zamka) |
| Montaż | natynkowy |
| Wykonanie | blacha DC01, 0.7mm, RAL9003 (biały), metalowa |
| Stopień szczelności | IP 20 |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
19
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
19
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
3,80 zł
.
Tagi produktu
Artykuły
20 innych produktów w tej samej kategorii:
AWOP-225SR - Puszka instalacyjna rozgałęźna 2×2,5mm
Cena netto: 71,00 zł
ARADIN3 - Obudowa 4U z szyną DIN-TH35-24×S do szaf RACK 19
Cena netto: 344,00 zł
ARAD-S4 - Obudowa RACK Security 4U/400mm/48linii/17Ah do szaf RACK19"
Cena netto: 2 277,00 zł
OMI-5 - Obudowa metalowa zgodna z wymaganiami EN 50131-1
Cena netto: 396,00 zł
AWOZ-125P - Puszka instalacyjna z bezpiecznikiem 0.375A
Cena netto: 60,00 zł
