Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
-
Dostęp
Kontrola dostępu – zamki szyfrowe -
Monitoring
Telewizja przemysłowa CCTV -
Alarmy
-
Wideodomofony
-
Automatyka bram
-
Domofony
-
Szafy Rack
-
Zasilanie
Zasilanie- Agregaty
- Akumulatorki
- Akumulatory
- ATTE POWER
- Baterie
- Batterypack
- Konwertery napięcia
- Listwy zasilające
- Pozostałe
- Prostowniki
- Przedłużacze
- Przetwornice
- Stabilizator napięcia
- Transformatory napięcia
- UPS
- Zasilacze
- Zestawy
- Ładowarki
- ŁADOWARKI EV DO SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH
-
Okablowanie
-
Akcesoria
-
Systemy p.poż
AWO612 - Obudowa DIN 2/155 natynkowa
PulsarCena netto: 286,00 zł (dla firm)
| Przeznaczenie | Ze względu na swoja konstrukcję obudowa może być wykorzystana jako element integrujący instalacje elektryczne, systemy automatyki, CCTV, KD, SSWiN itp. Dedykowana jest do urządzeń montowanych na szynie DIN (TH35mm). |
| Miejsce na akumulator | 2 x 7Ah / 2 x 17Ah |
| Wymiary | 375 x 410 x 151 [+/-2 mm] dystans od podłoża: 14 mm |
| Zabezpieczenia | tamper – otwarcie obudowy możliwość montażu tampera oderwania od podłoża PKAZ067 |
| Zamykanie | skręcana (możliwość montażu zamka) |
| Szyna DIN | 2 x 320mm, "S": 18 szt. |
| Montaż | natynkowy |
| Wykonanie | blacha DC01, 1mm, RAL7035 (szary), metalowa |
| Stopień szczelności | IP 20 |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
AWO612 - Obudowa DIN 2/155 natynkowa
| Przeznaczenie | Ze względu na swoja konstrukcję obudowa może być wykorzystana jako element integrujący instalacje elektryczne, systemy automatyki, CCTV, KD, SSWiN itp. Dedykowana jest do urządzeń montowanych na szynie DIN (TH35mm). |
| Miejsce na akumulator | 2 x 7Ah / 2 x 17Ah |
| Wymiary | 375 x 410 x 151 [+/-2 mm] dystans od podłoża: 14 mm |
| Zabezpieczenia | tamper – otwarcie obudowy możliwość montażu tampera oderwania od podłoża PKAZ067 |
| Zamykanie | skręcana (możliwość montażu zamka) |
| Szyna DIN | 2 x 320mm, "S": 18 szt. |
| Montaż | natynkowy |
| Wykonanie | blacha DC01, 1mm, RAL7035 (szary), metalowa |
| Stopień szczelności | IP 20 |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
35
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
35
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
7,00 zł
.
Tagi produktu
Artykuły
20 innych produktów w tej samej kategorii:
AWO644 - Obudowa ze stelażem zapasu kabla 400×400
Cena netto: 237,00 zł
AWO802 - TOM-2 Teletechniczna obudowa mieszkaniowa (multimedialna)
Cena netto: 230,00 zł
OMI-4 - Obudowa metalowa z transformatorem 230 V / 20 V AC
Cena netto: 408,00 zł
ARADIN3 - Obudowa 4U z szyną DIN-TH35-24×S do szaf RACK 19
Cena netto: 344,00 zł
AWOP-425SR - Puszka instalacyjna rozgałęźna 4×2,5mm
Cena netto: 93,00 zł
OMI-3 - Obudowa metalowa z transformatorem 230 V / 20 V AC
Cena netto: 384,00 zł
OMI-5 - Obudowa metalowa zgodna z wymaganiami EN 50131-1
Cena netto: 396,00 zł
