HDR-15-48 - HDR 48V/15W/0.32A zasilacz na szynę DIN
Cena netto: 92,00 zł
Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
Cena netto: 900,00 zł (dla firm)
| Zasilanie | 200 - 240 V AC |
| Wyjście zasilania | 54 V DC/300 W w komplecie przewód zasilający - EDG 5.08-2P redukcja DC 2,1/5,5 w zestawie |
| Prąd ładowania akumulatora | 0.5A/1A/2A |
| Rekomendowany akumulator | 4 x 17Ah |
| Sprawność | 87% |
| Wymiary | 535 x 650 x 165 [+/-2 mm] dystans od podłoża: 14 mm |
| Wymiary miejsca na rejestrator | 530 x 430 x 155 [+/-2 mm] Pasy do zamocowania rejestratora - wyposażenie dodatkowe - ZPR |
| Profile RACK 19 | 3U / poziom / H = 360 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP, UVP, OHP, tamper – otwarcie obudowy |
| Zamykanie | skręcana (możliwość montażu dwóch zamków o różnym kodzie) Konstrukcja obudowy dostosowana do wymagań z zakresu ochrony danych osobowych (RODO), które muszą być chronione i bezpiecznie przechowywane |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Wykonanie | blacha DC01, 1.2mm, RAL9003 (biały), metalowa |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
SWB-300RACK - System zasilania buforowego dla switchy PoE, RACK-3U, 54VDC/4x17Ah/300W
| Zasilanie | 200 - 240 V AC |
| Wyjście zasilania | 54 V DC/300 W w komplecie przewód zasilający - EDG 5.08-2P redukcja DC 2,1/5,5 w zestawie |
| Prąd ładowania akumulatora | 0.5A/1A/2A |
| Rekomendowany akumulator | 4 x 17Ah |
| Sprawność | 87% |
| Wymiary | 535 x 650 x 165 [+/-2 mm] dystans od podłoża: 14 mm |
| Wymiary miejsca na rejestrator | 530 x 430 x 155 [+/-2 mm] Pasy do zamocowania rejestratora - wyposażenie dodatkowe - ZPR |
| Profile RACK 19 | 3U / poziom / H = 360 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP, UVP, OHP, tamper – otwarcie obudowy |
| Zamykanie | skręcana (możliwość montażu dwóch zamków o różnym kodzie) Konstrukcja obudowy dostosowana do wymagań z zakresu ochrony danych osobowych (RODO), które muszą być chronione i bezpiecznie przechowywane |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Wykonanie | blacha DC01, 1.2mm, RAL9003 (biały), metalowa |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
110
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
110
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
22,00 zł
.
54VDC/300W; w komplecie przewód zasilający - EDG 5.08-2P (redukcja DC 2,1/5,5 w zestawie)
IBAT=0,5A/1A/2A; 4 x 17Ah; 530 x 650 x 165 [+/-2 mm]; Profile RACK 19" - 3U / poziom / H = 360 [+/-2 mm]
Wymiary miejsca na rejestrator: 530 x 430 x 155 [+/-2 mm] Pasy do zamocowania rejestratora - wyposażenie dodatkowe - ZPR
Zamykanie: skręcana (możliwość montażu dwóch zamków o różnym kodzie). Konstrukcja obudowy dostosowana do wymagań z zakresu ochrony danych osobowych (RODO), które muszą być chronione i bezpiecznie przechowywane
Cena netto: 92,00 zł
Cena netto: 108,00 zł
Cena netto: 413,00 zł
Cena netto: 173,00 zł
Cena netto: 389,00 zł
Cena netto: 106,00 zł
Cena netto: 315,00 zł
Cena netto: 149,00 zł
Cena netto: 782,00 zł
Cena netto: 1 100,00 zł
Cena netto: 322,00 zł
Cena netto: 92,00 zł
Cena netto: 212,00 zł
Cena netto: 1 000,00 zł
Cena netto: 1 119,00 zł
Cena netto: 154,00 zł
Cena netto: 1 104,00 zł
Cena netto: 304,00 zł
Cena netto: 173,00 zł
