Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
-
Dostęp
Kontrola dostępu – zamki szyfrowe -
Monitoring
Telewizja przemysłowa CCTV -
Alarmy
-
Wideodomofony
-
Automatyka bram
-
Domofony
-
Szafy Rack
-
Zasilanie
Zasilanie- Agregaty
- Akumulatorki
- Akumulatory
- ATTE POWER
- Baterie
- Batterypack
- Konwertery napięcia
- Listwy zasilające
- Pozostałe
- Prostowniki
- Przedłużacze
- Przetwornice
- Stabilizator napięcia
- Transformatory napięcia
- UPS
- Zasilacze
- Zestawy
- Ładowarki
- ŁADOWARKI EV DO SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH
-
Okablowanie
-
Akcesoria
-
Systemy p.poż
HLG-320H-12 - HLG 12V/320W/22A zasilacz LED
PulsarCena netto: 629,00 zł (dla firm)
| Zasilanie | 90 - 305 V AC, 127 - 431 V DC |
| Wyjście zasilania | 22 A / 12 V DC zasilacz stałonapięciowy / zasilacz stałoprądowy |
| Sprawność | 91% |
| Wymiary | 252 x 43.8 x 90 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP, OHP |
| Przewód | Zasilanie AC: 0.3m Zasilanie DC: 0.3m |
| Stopień szczelności | IP 67 |
| Gwarancja | 7 lat od daty produkcji |
| Uwagi | - II klasa izolacji - wbudowana aktywna funkcja korekcji mocy (active PFC) - długa żywotność zasilacza > 62000 h |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
HLG-320H-12 - HLG 12V/320W/22A zasilacz LED
| Zasilanie | 90 - 305 V AC, 127 - 431 V DC |
| Wyjście zasilania | 22 A / 12 V DC zasilacz stałonapięciowy / zasilacz stałoprądowy |
| Sprawność | 91% |
| Wymiary | 252 x 43.8 x 90 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP, OHP |
| Przewód | Zasilanie AC: 0.3m Zasilanie DC: 0.3m |
| Stopień szczelności | IP 67 |
| Gwarancja | 7 lat od daty produkcji |
| Uwagi | - II klasa izolacji - wbudowana aktywna funkcja korekcji mocy (active PFC) - długa żywotność zasilacza > 62000 h |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
77
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
77
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
15,40 zł
.
Tagi produktu
Artykuły
20 innych produktów w tej samej kategorii:
EN54C-5A40 - EN54C 27,6V/5A/2×40Ah zasilacz do systemów przeciwpożarowych
Cena netto: 1 091,00 zł
EDR-120-24 - EDR 24V/120W/5A zasilacz na szynę DIN
Cena netto: 197,00 zł
DRS-240-12 - DRS 12V/240W/4.6A/15.4A zasilacz na szynę DIN
Cena netto: 1 373,00 zł
RSP-150-24 - RSP 24V/150W/6,3A zasilacz do zabudowy
Cena netto: 284,00 zł
HLG-240H-54A - HLG 54V/240W/4.45A zasilacz LED
Cena netto: 471,00 zł
XLG-75-24-A - XLG 16.8-24V/74.4W/3.1A zasilacz LED
Cena netto: 183,00 zł
PSG3-12V10A-E - PSG3 13,8V/10A/65Ah zasilacz buforowy impulsowy do zabudowy Grade 3
Cena netto: 700,00 zł
LRS-35-15 - LRS 15V/35W/2.4A zasilacz do zabudowy
Cena netto: 82,00 zł
RS-100-12 - RS 12V/102W/8,5A zasilacz do zabudowy
Cena netto: 178,00 zł
PS-12V15A - PS 12V/15A zasilacz impulsowy do zabudowy
Cena netto: 183,00 zł
RSP-1000-48 - RSP 48V/1008W/21A zasilacz do zabudowy
Cena netto: 1 757,00 zł
DRS-240-48 - DRS 48V/240W/1.15A/3.85A zasilacz na szynę DIN
Cena netto: 1 373,00 zł
HPSBH-12V3A-B - HPSBH 13,8V/3A/7Ah zasilacz buforowy impulsowy, obudowa ABS IP44
Cena netto: 340,00 zł
HPSG2-24V3A-C - HPSG2 27,6V/3A/2x17Ah zasilacz buforowy impulsowy Grade 2
Cena netto: 350,00 zł
