Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
-
Dostęp
Kontrola dostępu – zamki szyfrowe -
Monitoring
Telewizja przemysłowa CCTV -
Alarmy
-
Wideodomofony
-
Automatyka bram
-
Domofony
-
Szafy Rack
-
Zasilanie
Zasilanie- Agregaty
- Akumulatorki
- Akumulatory
- ATTE POWER
- Baterie
- Batterypack
- Konwertery napięcia
- Listwy zasilające
- Pozostałe
- Prostowniki
- Przedłużacze
- Przetwornice
- Stabilizator napięcia
- Transformatory napięcia
- UPS
- Zasilacze
- Zestawy
- Ładowarki
- ŁADOWARKI EV DO SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH
-
Okablowanie
-
Akcesoria
-
Systemy p.poż
RSP-1000-12 - RSP 12V/1000W/60A zasilacz do zabudowy
PulsarCena netto: 1 757,00 zł (dla firm)
| Zasilanie | 90 - 264 V AC, 127 - 370 V DC |
| Wyjście zasilania | 60 A / 12 V DC zakres regulacji napięcia wyjściowego: 10 - 13.5 V DC |
| Sprawność | 83% |
| Wymiary | 295 x 41 x 127 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP, OHP |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 5 lat od daty produkcji |
| Uwagi | - wbudowana aktywna funkcja korekcji mocy (active PFC) |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
RSP-1000-12 - RSP 12V/1000W/60A zasilacz do zabudowy
| Zasilanie | 90 - 264 V AC, 127 - 370 V DC |
| Wyjście zasilania | 60 A / 12 V DC zakres regulacji napięcia wyjściowego: 10 - 13.5 V DC |
| Sprawność | 83% |
| Wymiary | 295 x 41 x 127 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP, OHP |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 5 lat od daty produkcji |
| Uwagi | - wbudowana aktywna funkcja korekcji mocy (active PFC) |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
216
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
216
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
43,20 zł
.
Tagi produktu
Artykuły
20 innych produktów w tej samej kategorii:
PSBEN5012D - PSBEN 13,8V/5A/40Ah/EN zasilacz buforowy impulsowy Grade 3
Cena netto: 1 138,00 zł
NDR-120-24 - NDR 24V/120W/5A zasilacz na szynę DIN
Cena netto: 216,00 zł
NDR-120-48 - NDR 48V/120W/2.5A zasilacz na szynę DIN
Cena netto: 216,00 zł
RCP-1000-48 - RCP 48V/1000W/21A zasilacz RACK
Cena netto: 2 256,00 zł
LRS-100-48 - LRS 48V/100W/2.3A zasilacz do zabudowy
Cena netto: 120,00 zł
LRS-75-36 - LRS 36V/75W/2,1A zasilacz do zabudowy
Cena netto: 106,00 zł
DDR-30L-24 - DDR 24V/30W/1.25A przetwornica DC/DC na szynę DIN
Cena netto: 178,00 zł
EN54M-10A7-17 - EN54M 27,6V/10A/2x7-17Ah moduł zasilacza do systemów przeciwpożarowych
Cena netto: 904,00 zł
RSP-1000-48 - RSP 48V/1008W/21A zasilacz do zabudowy
Cena netto: 1 757,00 zł
SDR-240-24 - SDR 24V/240W/10A zasilacz na szynę DIN
Cena netto: 696,00 zł
PSG2-12V7A - PSG2 13,8V/7A zasilacz buforowy impulsowy do zabudowy Grade 2
Cena netto: 147,00 zł
HPSDCG2-12V8X1A-C - HPSDCG2 13,8V/8A/8x1A/17Ah zasilacz buforowy wielowyjściowy Grade 2
Cena netto: 490,00 zł
PSA12020 - PSA 12V/2A zasilacz impulsowy wtyczkowy do CCTV
Cena netto: 36,00 zł
DINB27620 - DINB 27,6V/2A zasilacz buforowy na szynę DIN
Cena netto: 154,00 zł
HDR-15-15 - HDR 15V/15W/1A zasilacz na szynę DIN
Cena netto: 92,00 zł
