Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
-
Dostęp
Kontrola dostępu – zamki szyfrowe -
Monitoring
Telewizja przemysłowa CCTV -
Alarmy
-
Wideodomofony
-
Automatyka bram
-
Domofony
-
Szafy Rack
-
Zasilanie
Zasilanie- Agregaty
- Akumulatorki
- Akumulatory
- ATTE POWER
- Baterie
- Batterypack
- Konwertery napięcia
- Listwy zasilające
- Pozostałe
- Prostowniki
- Przedłużacze
- Przetwornice
- Stabilizator napięcia
- Transformatory napięcia
- UPS
- Zasilacze
- Zestawy
- Ładowarki
- ŁADOWARKI EV DO SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH
-
Okablowanie
-
Akcesoria
-
Systemy p.poż
RSP-2400-24 - RSP 24V/2400W/100A zasilacz do zabudowy
PulsarCena netto: 3 303,00 zł (dla firm)
| Zasilanie | 180 - 264 V AC, 254 - 370 V DC |
| Wyjście zasilania | 100 A / 24 V DC zakres regulacji napięcia wyjściowego: 22 - 28 V DC |
| Sprawność | 90.5% |
| Wymiary | 278 x 63.5 x 177.8 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP, OHP |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 5 lat od daty produkcji |
| Uwagi | - wbudowana aktywna funkcja korekcji mocy (active PFC) |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
RSP-2400-24 - RSP 24V/2400W/100A zasilacz do zabudowy
| Zasilanie | 180 - 264 V AC, 254 - 370 V DC |
| Wyjście zasilania | 100 A / 24 V DC zakres regulacji napięcia wyjściowego: 22 - 28 V DC |
| Sprawność | 90.5% |
| Wymiary | 278 x 63.5 x 177.8 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP, OHP |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 5 lat od daty produkcji |
| Uwagi | - wbudowana aktywna funkcja korekcji mocy (active PFC) |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
406
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
406
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
81,20 zł
.
Tagi produktu
Artykuły
20 innych produktów w tej samej kategorii:
SCP-35-12 - SCP 13,8V/2,6A zasilacz buforowy do zabudowy
Cena netto: 140,00 zł
LRS-35-12 - LRS 12V/35W/3A zasilacz do zabudowy
Cena netto: 82,00 zł
RSD-30H-24 - RSD 24V/30W/1.25A przetwornica DC/DC
Cena netto: 221,00 zł
DDR-120A-48 - DDR 48V/120W/2.1A przetwornica DC/DC na szynę DIN
Cena netto: 442,00 zł
PSBEN5012D/LCD - PSBEN 13,8V/5A/40Ah/EN/LCD zasilacz buforowy impulsowy Grade 3
Cena netto: 1 423,00 zł
EN54C-5A28 - EN54C 27,6V/5A/2×28Ah zasilacz do systemów przeciwpożarowych
Cena netto: 1 091,00 zł
SDR-120-12 - SDR 12V/120W/10A zasilacz na szynę DIN
Cena netto: 413,00 zł
HPSG3-12V5A-D-LCD - HPSG3 13,8V/5A/17Ah/LCD zasilacz buforowy impulsowy Grade 3
Cena netto: 1 450,00 zł
SDR-240-24 - SDR 24V/240W/10A zasilacz na szynę DIN
Cena netto: 696,00 zł
LRS-100-15 - LRS 15V/100W/7A zasilacz do zabudowy
Cena netto: 120,00 zł
PSC-100B-C - PSC 27,6V/100W/3.65A zasilacz buforowy do zabudowy
Cena netto: 303,00 zł
MDR-10-24 - MDR 24V/10W/0,42A zasilacz na szynę DIN
Cena netto: 92,00 zł
HDR-30-24 - HDR 24V/30W/1.5A zasilacz na szynę DIN
Cena netto: 111,00 zł
EDR-120-12 - EDR 12V/120W/10A zasilacz na szynę DIN
Cena netto: 197,00 zł
