Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
-
Dostęp
Kontrola dostępu – zamki szyfrowe -
Monitoring
Telewizja przemysłowa CCTV -
Alarmy
-
Wideodomofony
-
Automatyka bram
-
Domofony
-
Szafy Rack
-
Zasilanie
Zasilanie- Agregaty
- Akumulatorki
- Akumulatory
- ATTE POWER
- Baterie
- Batterypack
- Konwertery napięcia
- Listwy zasilające
- Pozostałe
- Prostowniki
- Przedłużacze
- Przetwornice
- Stabilizator napięcia
- Transformatory napięcia
- UPS
- Zasilacze
- Zestawy
- Ładowarki
- ŁADOWARKI EV DO SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH
-
Okablowanie
-
Akcesoria
-
Systemy p.poż
HPSDCSEP-12V4X1A - HPSDCSEP 12V/4A/4x1A 4-kanałowy zasilacz z separowanymi wyjściami
PulsarCena netto: 290,00 zł (dla firm)
| Zasilanie | 100 - 240 V AC |
| Wyjście zasilania | 4 x 1 A / 12 V DC zakres regulacji napięcia wyjściowego: 12 - 15 V DC niezależna regulacja każdego kanału separacja galwaniczna każdego wyjścia |
| Bezpiecznik | 4 x 1A (TOPIK) |
| Sprawność | 82% |
| Wymiary | 270 x 200 x 67 [+/-2 mm] dystans od podłoża: 8 mm |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP, tamper – otwarcie obudowy |
| Zamykanie | skręcana (możliwość montażu zamka) |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Wykonanie | blacha DC01, RAL9003 (biały), metalowa |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
HPSDCSEP-12V4X1A - HPSDCSEP 12V/4A/4x1A 4-kanałowy zasilacz z separowanymi wyjściami
| Zasilanie | 100 - 240 V AC |
| Wyjście zasilania | 4 x 1 A / 12 V DC zakres regulacji napięcia wyjściowego: 12 - 15 V DC niezależna regulacja każdego kanału separacja galwaniczna każdego wyjścia |
| Bezpiecznik | 4 x 1A (TOPIK) |
| Sprawność | 82% |
| Wymiary | 270 x 200 x 67 [+/-2 mm] dystans od podłoża: 8 mm |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP, tamper – otwarcie obudowy |
| Zamykanie | skręcana (możliwość montażu zamka) |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Wykonanie | blacha DC01, RAL9003 (biały), metalowa |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
35
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
35
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
7,00 zł
.
Tagi produktu
Artykuły
20 innych produktów w tej samej kategorii:
DDR-120A-24 - DDR 24V/120W/4.2A przetwornica DC/DC na szynę DIN
Cena netto: 442,00 zł
HDR-150-24 - HDR 24V/150W/6.25A zasilacz na szynę DIN
Cena netto: 269,00 zł
LRS-75-48 - LRS 48V/75W/1.6A zasilacz do zabudowy
Cena netto: 106,00 zł
HDR-60-5 - HDR 5V/60W/6.5A zasilacz na szynę DIN
Cena netto: 149,00 zł
SGA12E05-P1J - SGA 5V/12W/2.4A zasilacz impulsowy wtyczkowy
Cena netto: 87,00 zł
NTS-1700-212EU - NTS 12VDC/230VAC/1700W inwerter DC/AC
Cena netto: 2 615,00 zł
ADD-55A - AD 13,8V/3,5A zasilacz buforowy do zabudowy
Cena netto: 269,00 zł
RSP-500-24 - RSP 24V/500W/21A zasilacz do zabudowy
Cena netto: 692,00 zł
NPB-360-24TB - Ładowarka do akumulatorów 27.6V/364.8W/12A
Cena netto: 586,00 zł
HPSG2-24V2A-B - HPSG2 27,6V/2A/2x7Ah zasilacz buforowy impulsowy Grade 2
Cena netto: 245,00 zł
RSP-320-48 - RSP 48V/320W/6.7A zasilacz do zabudowy
Cena netto: 389,00 zł
PSDCB09129C - PSDCB 13.8V/9A/9×1A/17Ah zasilacz buforowy do 9 kamer HD
Cena netto: 479,00 zł
NTS-300-224EU - NTS 24VDC/230VAC/300W inwerter DC/AC
Cena netto: 759,00 zł
DDR-60L-24 - DDR 24V/60W/2.5A przetwornica DC/DC na szynę DIN
Cena netto: 221,00 zł
NPB-120-12TB - Ładowarka do akumulatorów 13.8V/103W/6.8A
Cena netto: 356,00 zł
