DR-75-12 - DR 12V/75W/6,3A zasilacz na szynę DIN
Cena netto: 222,00 zł
Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
Cena netto: 586,00 zł (dla firm)
| Przeznaczenie | Ładowarka do akumulatorów ołowiowo-kwasowych i litowo-jonowych |
| Zasilanie | 90 - 264 V AC, 127 - 370 V DC |
| Wyjście zasilania | 12 A / 28.8 V DC zakres regulacji napięcia wyjściowego: 21 - 30.4 V DC zakres regulacji prądu wyjściowego: 6 - 12 A DC |
| Prąd ładowania akumulatora | 12A |
| Rekomendowany akumulator | 40 - 125Ah - 2/3 stopniowy proces ładowania akumulatora - możliwość wyboru |
| Sprawność | 92% |
| Wymiary | 182.7 x 49 x 96 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OVP, OHP |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 3 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - wbudowana aktywna funkcja korekcji mocy (active PFC) |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
NPB-360-24TB - Ładowarka do akumulatorów 27.6V/364.8W/12A
| Przeznaczenie | Ładowarka do akumulatorów ołowiowo-kwasowych i litowo-jonowych |
| Zasilanie | 90 - 264 V AC, 127 - 370 V DC |
| Wyjście zasilania | 12 A / 28.8 V DC zakres regulacji napięcia wyjściowego: 21 - 30.4 V DC zakres regulacji prądu wyjściowego: 6 - 12 A DC |
| Prąd ładowania akumulatora | 12A |
| Rekomendowany akumulator | 40 - 125Ah - 2/3 stopniowy proces ładowania akumulatora - możliwość wyboru |
| Sprawność | 92% |
| Wymiary | 182.7 x 49 x 96 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OVP, OHP |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 3 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - wbudowana aktywna funkcja korekcji mocy (active PFC) |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
72
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
72
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
14,40 zł
.
Cena netto: 222,00 zł
Cena netto: 1 000,00 zł
Cena netto: 745,00 zł
Cena netto: 154,00 zł
Cena netto: 389,00 zł
Cena netto: 65,00 zł
Cena netto: 111,00 zł
Cena netto: 350,00 zł
Cena netto: 178,00 zł
Cena netto: 87,00 zł
Cena netto: 210,00 zł
Cena netto: 106,00 zł
Cena netto: 80,00 zł
Cena netto: 390,00 zł
Cena netto: 113,00 zł
Cena netto: 125,00 zł
Cena netto: 410,00 zł
