Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
-
Dostęp
Kontrola dostępu – zamki szyfrowe -
Monitoring
Telewizja przemysłowa CCTV -
Alarmy
-
Wideodomofony
-
Automatyka bram
-
Domofony
-
Szafy Rack
-
Zasilanie
Zasilanie- Agregaty
- Akumulatorki
- Akumulatory
- ATTE POWER
- Baterie
- Batterypack
- Konwertery napięcia
- Listwy zasilające
- Pozostałe
- Prostowniki
- Przedłużacze
- Przetwornice
- Stabilizator napięcia
- Transformatory napięcia
- UPS
- Zasilacze
- Zestawy
- Ładowarki
- ŁADOWARKI EV DO SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH
-
Okablowanie
-
Akcesoria
-
Systemy p.poż
SDR-480-24 - SDR 24V/480W/20A zasilacz na szynę DIN
PulsarCena netto: 1 104,00 zł (dla firm)
| Zasilanie | 90 - 264 V AC, 127 - 370 V DC |
| Wyjście zasilania | 20 A / 24 V DC zakres regulacji napięcia wyjściowego: 24 - 28 V DC |
| Sprawność | 94% |
| Wymiary | 85.5 x 125.2 x 128.5 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP, OHP |
| Wyjścia techniczne typu przekaźnikowego | DC OK - Kontrola napięcia wyjściowego |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 3 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - wbudowana aktywna funkcja korekcji mocy (active PFC) |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
SDR-480-24 - SDR 24V/480W/20A zasilacz na szynę DIN
| Zasilanie | 90 - 264 V AC, 127 - 370 V DC |
| Wyjście zasilania | 20 A / 24 V DC zakres regulacji napięcia wyjściowego: 24 - 28 V DC |
| Sprawność | 94% |
| Wymiary | 85.5 x 125.2 x 128.5 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP, OHP |
| Wyjścia techniczne typu przekaźnikowego | DC OK - Kontrola napięcia wyjściowego |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 3 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - wbudowana aktywna funkcja korekcji mocy (active PFC) |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
135
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
135
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
27,00 zł
.
Tagi produktu
Artykuły
20 innych produktów w tej samej kategorii:
LAD-240B - LAD 27.6V/240.12W/7.7A/1A zasilacz buforowy do zabudowy
Cena netto: 332,00 zł
PSD15040 - PSD 15V/4A zasilacz impulsowy desktop
Cena netto: 69,00 zł
DDR-60G-12 - DDR 12V/60W/5A przetwornica DC/DC na szynę DIN
Cena netto: 221,00 zł
EPP-300-27 - EPP 27V/300W/11.12A zasilacz open frame
Cena netto: 437,00 zł
NPB-360-24TB - Ładowarka do akumulatorów 27.6V/364.8W/12A
Cena netto: 586,00 zł
DRT-480-48 - DRT 48V/480W/10A zasilacz na szynę DIN
Cena netto: 788,00 zł
RS-35-15 - RS 15V/35W/2,4A zasilacz do zabudowy
Cena netto: 101,00 zł
HRP-600-24 - HRP 24V/600W/27A zasilacz do zabudowy
Cena netto: 1 013,00 zł
RSP-200-13,5 - RSP 13.5V/200W/14.9A zasilacz do zabudowy
Cena netto: 332,00 zł
MDR-20-5 - MDR 5V/20W/3A zasilacz na szynę DIN
Cena netto: 106,00 zł
DRS-240-24 - DRS 24V/240W/2.3A/7.7A zasilacz na szynę DIN
Cena netto: 1 373,00 zł
AD-155C - AD 54V/2,7A zasilacz buforowy do zabudowy
Cena netto: 442,00 zł
RSP-320-24 - RSP 24V/320W/13.4A zasilacz do zabudowy
Cena netto: 389,00 zł
NDR-480-48 - NDR 48V/480W/10A zasilacz na szynę DIN
Cena netto: 778,00 zł
SWBH-60 - System zasilania buforowego dla switchy PoE, 52VDC/7Ah/60W, obudowa ABS IP44
Cena netto: 540,00 zł
HRPG-600-12 - HRPG 12V/600W/53A zasilacz do zabudowy
Cena netto: 1 119,00 zł
