HLG-600H-12 - HLG 12V/480W/40A zasilacz LED
Cena netto: 1 349,00 zł
Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
Cena netto: 280,00 zł (dla firm)
| Zasilanie | 176 - 264 V AC |
| Wyjście zasilania | 16 x 0.8 A / 12 V DC zakres regulacji napięcia wyjściowego: 12 - 15 V DC |
| Bezpiecznik | 16 x 0.8A (TOPIK) |
| Sprawność | 83% |
| Wymiary | 290 x 256 x 52 [+/-2 mm] dystans od podłoża: 8 mm |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP, przepięciowe |
| Zamykanie | skręcana |
| Montaż | natynkowy |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Wykonanie | blacha DC01, 0.7mm, RAL9003 (biały), metalowa |
| Stopień szczelności | IP 20 |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
PSDC161212T - PSDC 12V/12A/16×0.8A/TOPIC zasilacz do 16 kamer HD
| Zasilanie | 176 - 264 V AC |
| Wyjście zasilania | 16 x 0.8 A / 12 V DC zakres regulacji napięcia wyjściowego: 12 - 15 V DC |
| Bezpiecznik | 16 x 0.8A (TOPIK) |
| Sprawność | 83% |
| Wymiary | 290 x 256 x 52 [+/-2 mm] dystans od podłoża: 8 mm |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP, przepięciowe |
| Zamykanie | skręcana |
| Montaż | natynkowy |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Wykonanie | blacha DC01, 0.7mm, RAL9003 (biały), metalowa |
| Stopień szczelności | IP 20 |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
34
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
34
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
6,80 zł
.
Cena netto: 1 349,00 zł
Cena netto: 745,00 zł
Cena netto: 1 383,00 zł
Cena netto: 322,00 zł
Cena netto: 1 331,00 zł
Cena netto: 231,00 zł
Cena netto: 2 554,00 zł
Cena netto: 303,00 zł
Cena netto: 1 400,00 zł
Cena netto: 809,00 zł
Cena netto: 330,00 zł
Cena netto: 1 706,00 zł
Cena netto: 413,00 zł
Cena netto: 1 359,00 zł
Cena netto: 269,00 zł
Cena netto: 164,00 zł
