Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
-
Dostęp
Kontrola dostępu – zamki szyfrowe -
Monitoring
Telewizja przemysłowa CCTV -
Alarmy
-
Wideodomofony
-
Automatyka bram
-
Domofony
-
Szafy Rack
-
Zasilanie
Zasilanie- Agregaty
- Akumulatorki
- Akumulatory
- ATTE POWER
- Baterie
- Batterypack
- Konwertery napięcia
- Listwy zasilające
- Pozostałe
- Prostowniki
- Przedłużacze
- Przetwornice
- Stabilizator napięcia
- Transformatory napięcia
- UPS
- Zasilacze
- Zestawy
- Ładowarki
- ŁADOWARKI EV DO SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH
-
Okablowanie
-
Akcesoria
-
Systemy p.poż
PSC12015 - PSC 12V/1,5A/66MM zasilacz impulsowy
PulsarCena netto: 42,00 zł (dla firm)
| Zasilanie | 90 - 264 V AC |
| Wyjście zasilania | 1.5 A / 12 V DC |
| Sprawność | 81% |
| Wymiary | 58 x 28 x 58 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP |
| Klasa energetyczna | V |
| Przewód | Zasilanie AC: 0.3m Zasilanie DC: 0.5m + JACK 5,5/2,1 żeński |
| Wykonanie | plastikowa, zalane żywicą |
| Stopień szczelności | IP 67 |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
PSC12015 - PSC 12V/1,5A/66MM zasilacz impulsowy
| Zasilanie | 90 - 264 V AC |
| Wyjście zasilania | 1.5 A / 12 V DC |
| Sprawność | 81% |
| Wymiary | 58 x 28 x 58 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP |
| Klasa energetyczna | V |
| Przewód | Zasilanie AC: 0.3m Zasilanie DC: 0.5m + JACK 5,5/2,1 żeński |
| Wykonanie | plastikowa, zalane żywicą |
| Stopień szczelności | IP 67 |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
5
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
5
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
1,00 zł
.
Tagi produktu
Artykuły
20 innych produktów w tej samej kategorii:
SWB-120 - System zasilania buforowego dla switchy PoE, 52VDC/2x17Ah/120W
Cena netto: 720,00 zł
NDR-480-48 - NDR 48V/480W/10A zasilacz na szynę DIN
Cena netto: 778,00 zł
RSP-320-48 - RSP 48V/320W/6.7A zasilacz do zabudowy
Cena netto: 389,00 zł
LRS-35-12 - LRS 12V/35W/3A zasilacz do zabudowy
Cena netto: 82,00 zł
DRT-960-48 - DRT 48V/960W/20A zasilacz na szynę DIN
Cena netto: 1 499,00 zł
PSBEN5012D/LCD - PSBEN 13,8V/5A/40Ah/EN/LCD zasilacz buforowy impulsowy Grade 3
Cena netto: 1 423,00 zł
LRS-150-15 - LRS 15V/150W/10A zasilacz do zabudowy
Cena netto: 149,00 zł
HPSB-12V2A-B - HPSB 13,8V/2A/7Ah zasilacz buforowy impulsowy
Cena netto: 170,00 zł
PSG2-12V20A - PSG2 13,8V/20A zasilacz buforowy impulsowy do zabudowy Grade 2
Cena netto: 405,00 zł
PB-360P-12 - Ładowarka 14.4V/360W/24.3A do akumulatorów kwasowo-ołowiowych
Cena netto: 816,00 zł
RSP-320-4 - RSP 4V/320W/60A zasilacz do zabudowy
Cena netto: 389,00 zł
LRS-50-12 - LRS 12V/50W/4.2A zasilacz do zabudowy
Cena netto: 87,00 zł
RSP-500-27 - RSP 27V/500W/18.6A zasilacz do zabudowy
Cena netto: 692,00 zł
HRP-100-12 - HRP 12V/100W/8,5A zasilacz do zabudowy
Cena netto: 332,00 zł
DDR-30L-12 - DDR 12V/30W/2.5A przetwornica DC/DC na szynę DIN
Cena netto: 178,00 zł
HPSG2-12V7A-C - HPSG2 13,8V/7A/17Ah zasilacz buforowy impulsowy Grade 2
Cena netto: 260,00 zł
MDR-10-12 - MDR 12V/10W/0,84A zasilacz na szynę DIN
Cena netto: 92,00 zł
PSD12070 - PSD 12V/7A zasilacz impulsowy desktop do CCTV
Cena netto: 98,00 zł
