TN-3000-224B - TN 24VDC/230VAC/3000W Inwerter DC/AC, inwerter solarny
Cena netto: 7 685,00 zł
Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
Cena netto: 108,00 zł (dla firm)
| Zasilanie | 200 - 240 V AC |
| Wyjście zasilania | 7 A / 12 V DC zakres regulacji napięcia wyjściowego: 12 - 15 V DC |
| Sprawność | 86% |
| Wymiary | 159 x 42 x 98 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - do montażu na szynie DIN wymagany uchwyt DIN3 |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
PS-12V7A - PS 12V/7A zasilacz impulsowy do zabudowy
| Zasilanie | 200 - 240 V AC |
| Wyjście zasilania | 7 A / 12 V DC zakres regulacji napięcia wyjściowego: 12 - 15 V DC |
| Sprawność | 86% |
| Wymiary | 159 x 42 x 98 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - do montażu na szynie DIN wymagany uchwyt DIN3 |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
13
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
13
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
2,60 zł
.
Cena netto: 7 685,00 zł
Cena netto: 1 074,00 zł
Cena netto: 1 463,00 zł
Cena netto: 135,00 zł
Cena netto: 1 500,00 zł
Cena netto: 120,00 zł
Cena netto: 173,00 zł
Cena netto: 120,00 zł
Cena netto: 178,00 zł
Cena netto: 44,00 zł
Cena netto: 1 383,00 zł
Cena netto: 245,00 zł
Cena netto: 111,00 zł
Cena netto: 904,00 zł
Cena netto: 7 685,00 zł
Cena netto: 390,00 zł
