EN54M-10A7-17 - EN54M 27,6V/10A/2x7-17Ah moduł zasilacza do systemów przeciwpożarowych
Cena netto: 904,00 zł
Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
Cena netto: 111,00 zł (dla firm)
| Zasilanie | 85 - 264 V AC, 120 - 370 V DC |
| Wyjście zasilania | 3 A / 5 V DC zakres regulacji napięcia wyjściowego: 4.5 - 5.5 V DC |
| Sprawność | 82% |
| Wymiary montażowe | 2SU (35mm) |
| Wymiary | 35 x 90 x 54.5 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 3 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - II klasa izolacji - zgodność z LPS |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
HDR-30-5 - HDR 5V/30W/3A zasilacz na szynę DIN
| Zasilanie | 85 - 264 V AC, 120 - 370 V DC |
| Wyjście zasilania | 3 A / 5 V DC zakres regulacji napięcia wyjściowego: 4.5 - 5.5 V DC |
| Sprawność | 82% |
| Wymiary montażowe | 2SU (35mm) |
| Wymiary | 35 x 90 x 54.5 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 3 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - II klasa izolacji - zgodność z LPS |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
13
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
13
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
2,60 zł
.
Cena netto: 904,00 zł
Cena netto: 269,00 zł
Cena netto: 639,00 zł
Cena netto: 1 100,00 zł
Cena netto: 3 855,00 zł
Cena netto: 205,00 zł
Cena netto: 405,00 zł
Cena netto: 36,00 zł
Cena netto: 389,00 zł
Cena netto: 115,00 zł
Cena netto: 1 056,00 zł
Cena netto: 576,00 zł
Cena netto: 1 373,00 zł
Cena netto: 269,00 zł
Cena netto: 183,00 zł
Cena netto: 356,00 zł
Cena netto: 322,00 zł
