EN54C-10A40 - EN54C 27,6V/10A/2×40Ah zasilacz do systemów przeciwpożarowych
Cena netto: 1 223,00 zł
Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
Cena netto: 888,00 zł (dla firm)
| Zasilanie | 180 - 550 V AC - jednofazowe/dwufazowe, 254 - 780 V DC |
| Wyjście zasilania | 5 A / 48 V DC zakres regulacji napięcia wyjściowego: 48 - 55 V DC |
| Sprawność | 91% |
| Wymiary | 63 x 125.2 x 113.5 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP, OHP |
| Wyjścia techniczne typu przekaźnikowego | DC OK - Kontrola napięcia wyjściowego |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 3 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - wbudowana aktywna funkcja korekcji mocy (active PFC) |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
WDR-240-48 - WDR 48V/240W/5A zasilacz na szynę DIN
| Zasilanie | 180 - 550 V AC - jednofazowe/dwufazowe, 254 - 780 V DC |
| Wyjście zasilania | 5 A / 48 V DC zakres regulacji napięcia wyjściowego: 48 - 55 V DC |
| Sprawność | 91% |
| Wymiary | 63 x 125.2 x 113.5 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP, OHP |
| Wyjścia techniczne typu przekaźnikowego | DC OK - Kontrola napięcia wyjściowego |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 3 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - wbudowana aktywna funkcja korekcji mocy (active PFC) |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
109
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
109
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
21,80 zł
.
Cena netto: 1 223,00 zł
Cena netto: 192,00 zł
Cena netto: 284,00 zł
Cena netto: 904,00 zł
Cena netto: 290,00 zł
Cena netto: 274,00 zł
Cena netto: 250,00 zł
Cena netto: 1 119,00 zł
Cena netto: 260,00 zł
Cena netto: 290,00 zł
Cena netto: 653,00 zł
Cena netto: 279,00 zł
Cena netto: 514,00 zł
Cena netto: 692,00 zł
Cena netto: 4 066,00 zł
