Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
-
Dostęp
Kontrola dostępu – zamki szyfrowe -
Monitoring
Telewizja przemysłowa CCTV -
Alarmy
-
Wideodomofony
-
Automatyka bram
-
Domofony
-
Szafy Rack
-
Zasilanie
Zasilanie- Agregaty
- Akumulatorki
- Akumulatory
- ATTE POWER
- Baterie
- Batterypack
- Konwertery napięcia
- Listwy zasilające
- Pozostałe
- Prostowniki
- Przedłużacze
- Przetwornice
- Stabilizator napięcia
- Transformatory napięcia
- UPS
- Zasilacze
- Zestawy
- Ładowarki
- ŁADOWARKI EV DO SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH
-
Okablowanie
-
Akcesoria
-
Systemy p.poż
LPF-60-24 - LPF 24V/60W/2.5A zasilacz LED
PulsarCena netto: 202,00 zł (dla firm)
| Zasilanie | 90 - 305 V AC, 127 - 431 V DC |
| Wyjście zasilania | 2.5 A/14.4÷24 V DC zasilacz stałonapięciowy / zasilacz stałoprądowy |
| Sprawność | 89% |
| Wymiary | 162.5 x 32 x 43 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP, OHP |
| Przewód | Zasilanie AC: 0.3m Zasilanie DC: 0.3m |
| Stopień szczelności | IP 67 |
| Gwarancja | 5 lat od daty produkcji |
| Uwagi | - II klasa izolacji - wbudowana aktywna funkcja korekcji mocy (active PFC) |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
LPF-60-24 - LPF 24V/60W/2.5A zasilacz LED
| Zasilanie | 90 - 305 V AC, 127 - 431 V DC |
| Wyjście zasilania | 2.5 A/14.4÷24 V DC zasilacz stałonapięciowy / zasilacz stałoprądowy |
| Sprawność | 89% |
| Wymiary | 162.5 x 32 x 43 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP, OHP |
| Przewód | Zasilanie AC: 0.3m Zasilanie DC: 0.3m |
| Stopień szczelności | IP 67 |
| Gwarancja | 5 lat od daty produkcji |
| Uwagi | - II klasa izolacji - wbudowana aktywna funkcja korekcji mocy (active PFC) |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
24
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
24
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
4,80 zł
.
Tagi produktu
Artykuły
20 innych produktów w tej samej kategorii:
HLG-320H-24B - HLG 24V/320W/13.34A zasilacz LED
Cena netto: 653,00 zł
EN54C-5A40 - EN54C 27,6V/5A/2×40Ah zasilacz do systemów przeciwpożarowych
Cena netto: 1 091,00 zł
EPS-15-12 - EPS 12V/15W/1.25A zasilacz open frame
Cena netto: 58,00 zł
TS-1000-248B - TS 48VDC/230VAC/1000W inwerter DC/AC
Cena netto: 2 554,00 zł
HPSB-12V7A-C - HPSB 13,8V/7A/17Ah zasilacz buforowy impulsowy
Cena netto: 250,00 zł
TDR-480-48 - TDR 48V/480W/10A zasilacz na szynę DIN
Cena netto: 941,00 zł
DRS-480-24 - DRS 24V/480W/4.6A/15.4A zasilacz na szynę DIN
Cena netto: 1 748,00 zł
HPSG3-12V5A-C-LCD - HPSG3 13,8V/5A/17Ah/LCD zasilacz buforowy impulsowy Grade 3
Cena netto: 1 400,00 zł
SG108 - Switch PoE 10-portowy SG108 do 8 kamer IP
Cena netto: 555,00 zł
LRS-150F-12 - LRS 12V/150W/12.5A zasilacz do zabudowy
Cena netto: 164,00 zł
PSACH01246EKO - PSACH 24VAC/6A/1x6A zasilacz AC do 1 kamery obrotowej, obudowa ABS
Cena netto: 279,00 zł
SD-25C-12 - SD 12V/25W/2.1A przetwornica DC/DC
Cena netto: 168,00 zł
