SDR-480P-24 - SDR 24V/480W/20A zasilacz na szynę DIN
Cena netto: 1 104,00 zł
Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
Cena netto: 380,00 zł (dla firm)
| Zasilanie | 90 - 305 V AC, 127 - 431 V DC |
| Wyjście zasilania | 13 A / 12 V DC zasilacz stałonapięciowy / zasilacz stałoprądowy |
| Sprawność | 91.5% |
| Wymiary | 228 x 38.8 x 68 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP, OHP |
| Przewód | Zasilanie AC: 0.3m Zasilanie DC: 0.3m |
| Stopień szczelności | IP 67 |
| Gwarancja | 7 lat od daty produkcji |
| Uwagi | - II klasa izolacji - wbudowana aktywna funkcja korekcji mocy (active PFC) - długa żywotność zasilacza > 62000 h |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
HLG-185H-12 - HLG 12V/185W/13A zasilacz LED
| Zasilanie | 90 - 305 V AC, 127 - 431 V DC |
| Wyjście zasilania | 13 A / 12 V DC zasilacz stałonapięciowy / zasilacz stałoprądowy |
| Sprawność | 91.5% |
| Wymiary | 228 x 38.8 x 68 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP, OHP |
| Przewód | Zasilanie AC: 0.3m Zasilanie DC: 0.3m |
| Stopień szczelności | IP 67 |
| Gwarancja | 7 lat od daty produkcji |
| Uwagi | - II klasa izolacji - wbudowana aktywna funkcja korekcji mocy (active PFC) - długa żywotność zasilacza > 62000 h |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
46
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
46
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
9,20 zł
.
Cena netto: 1 104,00 zł
Cena netto: 356,00 zł
Cena netto: 1 791,00 zł
Cena netto: 260,00 zł
Cena netto: 207,00 zł
Cena netto: 629,00 zł
Cena netto: 164,00 zł
Cena netto: 111,00 zł
Cena netto: 188,00 zł
Cena netto: 442,00 zł
Cena netto: 330,00 zł
Cena netto: 405,00 zł
Cena netto: 797,00 zł
Cena netto: 82,00 zł
