DRC-40B - DRC 27.6V/40W/0.95A/0.5A zasilacz na szynę DIN
Cena netto: 221,00 zł
Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
Cena netto: 692,00 zł (dla firm)
| Zasilanie | 85 - 264 V AC, 120 - 370 V DC |
| Wyjście zasilania | 21 A / 24 V DC zakres regulacji napięcia wyjściowego: 20 - 26.4 V DC |
| Sprawność | 89% |
| Wymiary | 230 x 40.5 x 127 [+/-2 mm] niski profil 1U |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP, OHP |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 3 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - wbudowana aktywna funkcja korekcji mocy (active PFC) |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
RSP-500-24 - RSP 24V/500W/21A zasilacz do zabudowy
| Zasilanie | 85 - 264 V AC, 120 - 370 V DC |
| Wyjście zasilania | 21 A / 24 V DC zakres regulacji napięcia wyjściowego: 20 - 26.4 V DC |
| Sprawność | 89% |
| Wymiary | 230 x 40.5 x 127 [+/-2 mm] niski profil 1U |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP, OHP |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 3 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - wbudowana aktywna funkcja korekcji mocy (active PFC) |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
85
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
85
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
17,00 zł
.
Cena netto: 221,00 zł
Cena netto: 188,00 zł
Cena netto: 336,00 zł
Cena netto: 140,00 zł
Cena netto: 390,00 zł
Cena netto: 586,00 zł
Cena netto: 480,00 zł
Cena netto: 149,00 zł
Cena netto: 389,00 zł
Cena netto: 904,00 zł
Cena netto: 44,00 zł
Cena netto: 696,00 zł
Cena netto: 639,00 zł
Cena netto: 1 500,00 zł
