Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
-
Dostęp
Kontrola dostępu – zamki szyfrowe -
Monitoring
Telewizja przemysłowa CCTV -
Alarmy
-
Wideodomofony
-
Automatyka bram
-
Domofony
-
Szafy Rack
-
Zasilanie
Zasilanie- Agregaty
- Akumulatorki
- Akumulatory
- ATTE POWER
- Baterie
- Batterypack
- Konwertery napięcia
- Listwy zasilające
- Pozostałe
- Prostowniki
- Przedłużacze
- Przetwornice
- Stabilizator napięcia
- Transformatory napięcia
- UPS
- Zasilacze
- Zestawy
- Ładowarki
- ŁADOWARKI EV DO SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH
-
Okablowanie
-
Akcesoria
-
Systemy p.poż
HDR-100-12 - HDR 12V/100W/7.1A zasilacz na szynę DIN
PulsarCena netto: 212,00 zł (dla firm)
| Zasilanie | 85 - 264 V AC, 120 - 370 V DC |
| Wyjście zasilania | 7.1 A / 12 V DC zakres regulacji napięcia wyjściowego: 12 - 13 V DC |
| Sprawność | 88% |
| Wymiary montażowe | 4SU (70mm) |
| Wymiary | 70 x 90 x 54.5 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 3 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - II klasa izolacji - zgodność z LPS |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
HDR-100-12 - HDR 12V/100W/7.1A zasilacz na szynę DIN
| Zasilanie | 85 - 264 V AC, 120 - 370 V DC |
| Wyjście zasilania | 7.1 A / 12 V DC zakres regulacji napięcia wyjściowego: 12 - 13 V DC |
| Sprawność | 88% |
| Wymiary montażowe | 4SU (70mm) |
| Wymiary | 70 x 90 x 54.5 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 3 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - II klasa izolacji - zgodność z LPS |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
26
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
26
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
5,20 zł
.
Tagi produktu
Artykuły
20 innych produktów w tej samej kategorii:
HPSDCG2-12V8X1A-C - HPSDCG2 13,8V/8A/8x1A/17Ah zasilacz buforowy wielowyjściowy Grade 2
Cena netto: 490,00 zł
PSG2-12V5A - PSG2 13,8V/5A zasilacz buforowy impulsowy do zabudowy Grade 2
Cena netto: 140,00 zł
EN54C-10A65 - EN54C 27,6V/10A/2×65Ah zasilacz do systemów przeciwpożarowych
Cena netto: 1 356,00 zł
RS-75-24 - RS 24V/75W/3,2A zasilacz do zabudowy
Cena netto: 135,00 zł
HRPG-600-12 - HRPG 12V/600W/53A zasilacz do zabudowy
Cena netto: 1 119,00 zł
HPSBH-12V3A-B - HPSBH 13,8V/3A/7Ah zasilacz buforowy impulsowy, obudowa ABS IP44
Cena netto: 340,00 zł
DRP-240-48 - DRP 48V/240W/5A zasilacz na szynę DIN
Cena netto: 417,00 zł
PSC-60B-C - PSC 27.6V/60W/2.15A zasilacz buforowy do zabudowy
Cena netto: 178,00 zł
EPP-300-27 - EPP 27V/300W/11.12A zasilacz open frame
Cena netto: 437,00 zł
AWZG2-24V3A-C - AWZG2 27,6/3A/2x17Ah zasilacz buforowy Grade 2
Cena netto: 865,00 zł
LRS-150F-12 - LRS 12V/150W/12.5A zasilacz do zabudowy
Cena netto: 164,00 zł
PSBEN5012D/LCD - PSBEN 13,8V/5A/40Ah/EN/LCD zasilacz buforowy impulsowy Grade 3
Cena netto: 1 423,00 zł
SCP-35-24 - SCP 27,6V/1,4A zasilacz buforowy do zabudowy
Cena netto: 140,00 zł
RS-150-15 - RS 15V/150W/10A zasilacz do zabudowy
Cena netto: 192,00 zł
RSP-320-15 - RSP 15V/320W/21.4A zasilacz do zabudowy
Cena netto: 389,00 zł
PB-300P-12 - Ładowarka 14.4V/300W/20.85A do akumulatorów kwasowo-ołowiowych
Cena netto: 768,00 zł
HEP-240-24A - HEP 24V/240W/10A zasilacz do zabudowy
Cena netto: 740,00 zł
