MDR-40-48 - MDR 48V/40W/0.83A zasilacz na szynę DIN
Cena netto: 140,00 zł
Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
Cena netto: 3 260,00 zł (dla firm)
| Zasilanie | 90 - 264 V AC, 127 - 370 V DC |
| Wyjście zasilania | 80 A / 24 V DC zakres regulacji napięcia wyjściowego: 21 - 28 V DC |
| Sprawność | 90.5% |
| Wymiary | 295 x 41 x 127 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP, OHP |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 5 lat od daty produkcji |
| Uwagi | - wbudowana aktywna funkcja korekcji mocy (active PFC) |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
RSP-2000-24 - RSP 24V/2000W/80A zasilacz do zabudowy
| Zasilanie | 90 - 264 V AC, 127 - 370 V DC |
| Wyjście zasilania | 80 A / 24 V DC zakres regulacji napięcia wyjściowego: 21 - 28 V DC |
| Sprawność | 90.5% |
| Wymiary | 295 x 41 x 127 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP, OHP |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 5 lat od daty produkcji |
| Uwagi | - wbudowana aktywna funkcja korekcji mocy (active PFC) |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
400
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
400
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
80,00 zł
.
Cena netto: 140,00 zł
Cena netto: 692,00 zł
Cena netto: 648,00 zł
Cena netto: 3 303,00 zł
Cena netto: 692,00 zł
Cena netto: 140,00 zł
Cena netto: 221,00 zł
Cena netto: 41,00 zł
Cena netto: 87,00 zł
Cena netto: 692,00 zł
Cena netto: 1 197,00 zł
Cena netto: 250,00 zł
Cena netto: 540,00 zł
