PSG3-12V3A-C - PSG3 13,8V/3A/17Ah zasilacz buforowy impulsowy do zabudowy Grade 3
Cena netto: 600,00 zł
Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
Cena netto: 330,00 zł (dla firm)
| Zasilanie | 200 - 240 V AC |
| Wyjście zasilania | 16 x 1 A / 12 V DC zakres regulacji napięcia wyjściowego: 12 - 15 V DC |
| Bezpiecznik | 16 x 1A (TOPIK) |
| Sprawność | 86% |
| Wymiary | 290 x 256 x 52 [+/-2 mm] dystans od podłoża: 8 mm |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP, przepięciowe |
| Zamykanie | skręcana |
| Montaż | natynkowy |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Wykonanie | blacha DC01, 0.7mm, RAL9003 (biały), metalowa |
| Stopień szczelności | IP 20 |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
PSDC161216T - PSDC 12V/16A/16×1A/TOPIC zasilacz do 16 kamer HD
| Zasilanie | 200 - 240 V AC |
| Wyjście zasilania | 16 x 1 A / 12 V DC zakres regulacji napięcia wyjściowego: 12 - 15 V DC |
| Bezpiecznik | 16 x 1A (TOPIK) |
| Sprawność | 86% |
| Wymiary | 290 x 256 x 52 [+/-2 mm] dystans od podłoża: 8 mm |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP, przepięciowe |
| Zamykanie | skręcana |
| Montaż | natynkowy |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Wykonanie | blacha DC01, 0.7mm, RAL9003 (biały), metalowa |
| Stopień szczelności | IP 20 |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
40
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
40
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
8,00 zł
.
Cena netto: 600,00 zł
Cena netto: 720,00 zł
Cena netto: 1 791,00 zł
Cena netto: 745,00 zł
Cena netto: 1 450,00 zł
Cena netto: 87,00 zł
Cena netto: 236,00 zł
Cena netto: 140,00 zł
Cena netto: 2 352,00 zł
Cena netto: 149,00 zł
Cena netto: 135,00 zł
Cena netto: 1 331,00 zł
Cena netto: 1 757,00 zł
Cena netto: 135,00 zł
Cena netto: 442,00 zł
Cena netto: 212,00 zł
Cena netto: 192,00 zł
Cena netto: 1 138,00 zł
Cena netto: 197,00 zł
