Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
-
Dostęp
Kontrola dostępu – zamki szyfrowe -
Monitoring
Telewizja przemysłowa CCTV -
Alarmy
-
Wideodomofony
-
Automatyka bram
-
Domofony
-
Szafy Rack
-
Zasilanie
Zasilanie- Agregaty
- Akumulatorki
- Akumulatory
- ATTE POWER
- Baterie
- Batterypack
- Konwertery napięcia
- Listwy zasilające
- Pozostałe
- Prostowniki
- Przedłużacze
- Przetwornice
- Stabilizator napięcia
- Transformatory napięcia
- UPS
- Zasilacze
- Zestawy
- Ładowarki
- ŁADOWARKI EV DO SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH
-
Okablowanie
-
Akcesoria
-
Systemy p.poż
PWM-60-12DA - PWM 12V/60W/5A zasilacz LED
PulsarCena netto: 250,00 zł (dla firm)
| Zasilanie | 90 - 305 V AC, 127 - 431 V DC |
| Wyjście zasilania | 5 A / 12 V DC zakres regulacji prądu wyjściowego: 0 - 5 A DC zasilacz stałonapięciowy możliwość zdalnej regulacji prądu wyjściowego – zintegrowany protokół sterowania DALI |
| Sprawność | 86% |
| Wymiary | 150 x 35 x 53 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP, OHP |
| Przewód | Zasilanie AC: 0.3m Zasilanie DC: 0.3m |
| Stopień szczelności | IP 67 |
| Gwarancja | 5 lat od daty produkcji |
| Uwagi | - II klasa izolacji - wbudowana aktywna funkcja korekcji mocy (active PFC) |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
PWM-60-12DA - PWM 12V/60W/5A zasilacz LED
| Zasilanie | 90 - 305 V AC, 127 - 431 V DC |
| Wyjście zasilania | 5 A / 12 V DC zakres regulacji prądu wyjściowego: 0 - 5 A DC zasilacz stałonapięciowy możliwość zdalnej regulacji prądu wyjściowego – zintegrowany protokół sterowania DALI |
| Sprawność | 86% |
| Wymiary | 150 x 35 x 53 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP, OHP |
| Przewód | Zasilanie AC: 0.3m Zasilanie DC: 0.3m |
| Stopień szczelności | IP 67 |
| Gwarancja | 5 lat od daty produkcji |
| Uwagi | - II klasa izolacji - wbudowana aktywna funkcja korekcji mocy (active PFC) |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
30
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
30
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
6,00 zł
.
Tagi produktu
Artykuły
20 innych produktów w tej samej kategorii:
PWB-52V2A - PWB 52V/2,3A/2xBAT zasilacz buforowy PoE do zabudowy
Cena netto: 450,00 zł
PSDC161212T - PSDC 12V/12A/16×0.8A/TOPIC zasilacz do 16 kamer HD
Cena netto: 280,00 zł
TDR-240-48 - TDR 48V/240W/5A zasilacz na szynę DIN
Cena netto: 620,00 zł
PSC-60B-C - PSC 27.6V/60W/2.15A zasilacz buforowy do zabudowy
Cena netto: 178,00 zł
HLG-600H-24AB - HLG 24V/600W/25A zasilacz LED
Cena netto: 1 383,00 zł
ARADIN3 - Obudowa 4U z szyną DIN-TH35-24×S do szaf RACK 19
Cena netto: 344,00 zł
HPSG2-24V5A-D - HPSG2 27,6V/5A/2x40Ah zasilacz buforowy impulsowy Grade 2
Cena netto: 600,00 zł
SWB-300RACK - System zasilania buforowego dla switchy PoE, RACK-3U, 54VDC/4x17Ah/300W
Cena netto: 900,00 zł
PSG2-24V3A - PSG2 27,6V/3A zasilacz buforowy impulsowy do zabudowy Grade 2
Cena netto: 147,00 zł
TS-1000-248B - TS 48VDC/230VAC/1000W inwerter DC/AC
Cena netto: 2 554,00 zł
PSD520115 - PSD 52V/1,15A zasilacz impulsowy desktop do CCTV
Cena netto: 83,00 zł
