ARAD2S - Obudowa RACK 2U/270mm uniwersalna do szaf RACK 19"
Cena netto: 248,00 zł
Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
Cena netto: 164,00 zł (dla firm)
| Zasilanie | 90 - 305 V AC, 127 - 431 V DC |
| Wyjście zasilania | 1.05 A/13.2÷24 V DC zasilacz stałonapięciowy / zasilacz stałoprądowy |
| Sprawność | 86% |
| Wymiary | 148 x 32 x 40 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OVP, OHP |
| Przewód | Zasilanie AC: 0.3m Zasilanie DC: 0.3m |
| Stopień szczelności | IP 67 |
| Gwarancja | 5 lat od daty produkcji |
| Uwagi | - II klasa izolacji - wbudowana aktywna funkcja korekcji mocy (active PFC) |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
LPF-25-24 - LPF 24V/25W/1.05A zasilacz LED
| Zasilanie | 90 - 305 V AC, 127 - 431 V DC |
| Wyjście zasilania | 1.05 A/13.2÷24 V DC zasilacz stałonapięciowy / zasilacz stałoprądowy |
| Sprawność | 86% |
| Wymiary | 148 x 32 x 40 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OVP, OHP |
| Przewód | Zasilanie AC: 0.3m Zasilanie DC: 0.3m |
| Stopień szczelności | IP 67 |
| Gwarancja | 5 lat od daty produkcji |
| Uwagi | - II klasa izolacji - wbudowana aktywna funkcja korekcji mocy (active PFC) |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
20
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
20
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
4,00 zł
.
Cena netto: 248,00 zł
Cena netto: 1 296,00 zł
Cena netto: 1 450,00 zł
Cena netto: 269,00 zł
Cena netto: 1 119,00 zł
Cena netto: 437,00 zł
Cena netto: 212,00 zł
Cena netto: 414,00 zł
Cena netto: 135,00 zł
Cena netto: 250,00 zł
Cena netto: 687,00 zł
Cena netto: 790,00 zł
Cena netto: 212,00 zł
