EPP-150-12 - EPP 12V/150W/8.4A zasilacz open frame
Cena netto: 298,00 zł
Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
Cena netto: 284,00 zł (dla firm)
| Zasilanie | 85 - 264 V AC, 120 - 370 V DC |
| Wyjście zasilania | 6.3 A / 24 V DC zakres regulacji napięcia wyjściowego: 22.8 - 26.4 V DC |
| Sprawność | 89% |
| Wymiary | 199 x 30 x 99 [+/-2 mm] niski profil 1U |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP, OHP |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 3 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - wbudowana aktywna funkcja korekcji mocy (active PFC) |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
RSP-150-24 - RSP 24V/150W/6,3A zasilacz do zabudowy
| Zasilanie | 85 - 264 V AC, 120 - 370 V DC |
| Wyjście zasilania | 6.3 A / 24 V DC zakres regulacji napięcia wyjściowego: 22.8 - 26.4 V DC |
| Sprawność | 89% |
| Wymiary | 199 x 30 x 99 [+/-2 mm] niski profil 1U |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP, OHP |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 3 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - wbudowana aktywna funkcja korekcji mocy (active PFC) |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
34
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
34
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
6,80 zł
.
Cena netto: 298,00 zł
Cena netto: 413,00 zł
Cena netto: 1 724,00 zł
Cena netto: 700,00 zł
Cena netto: 2 871,00 zł
Cena netto: 340,00 zł
Cena netto: 101,00 zł
Cena netto: 322,00 zł
Cena netto: 740,00 zł
Cena netto: 495,00 zł
Cena netto: 65,00 zł
Cena netto: 442,00 zł
Cena netto: 1 119,00 zł
Cena netto: 1 791,00 zł
Cena netto: 2 256,00 zł
Cena netto: 36,00 zł
