Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
-
Dostęp
Kontrola dostępu – zamki szyfrowe -
Monitoring
Telewizja przemysłowa CCTV -
Alarmy
-
Wideodomofony
-
Automatyka bram
-
Domofony
-
Szafy Rack
-
Zasilanie
Zasilanie- Agregaty
- Akumulatorki
- Akumulatory
- ATTE POWER
- Baterie
- Batterypack
- Konwertery napięcia
- Listwy zasilające
- Pozostałe
- Prostowniki
- Przedłużacze
- Przetwornice
- Stabilizator napięcia
- Transformatory napięcia
- UPS
- Zasilacze
- Zestawy
- Ładowarki
- ŁADOWARKI EV DO SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH
-
Okablowanie
-
Akcesoria
-
Systemy p.poż
PS-251220 - PS 12V/2A zasilacz impulsowy do zabudowy
PulsarCena netto: 65,00 zł (dla firm)
| Zasilanie | 85 - 264 V AC, 120 - 370 V DC |
| Wyjście zasilania | 2 A / 12 V DC zakres regulacji napięcia wyjściowego: 12 - 15 V DC |
| Sprawność | 74% |
| Wymiary | 110 x 36 x 78 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP, przepięciowe |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - do montażu na szynie DIN wymagany uchwyt PSDIN1 |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
PS-251220 - PS 12V/2A zasilacz impulsowy do zabudowy
| Zasilanie | 85 - 264 V AC, 120 - 370 V DC |
| Wyjście zasilania | 2 A / 12 V DC zakres regulacji napięcia wyjściowego: 12 - 15 V DC |
| Sprawność | 74% |
| Wymiary | 110 x 36 x 78 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP, przepięciowe |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - do montażu na szynie DIN wymagany uchwyt PSDIN1 |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
7
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
7
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
1,40 zł
.
Tagi produktu
Artykuły
20 innych produktów w tej samej kategorii:
HRP-600-5 - HRP 5V/600W/120A zasilacz do zabudowy
Cena netto: 1 013,00 zł
PSC-160B-C - PSC 27.6V/160W/5.8A zasilacz buforowy do zabudowy
Cena netto: 384,00 zł
RSP-100-12 - RSP 12V/100W/8.5A zasilacz do zabudowy
Cena netto: 269,00 zł
HPSB-24V10A-D - HPSB 27,6V/10A/2x40Ah zasilacz buforowy impulsowy
Cena netto: 720,00 zł
RSP-320-4 - RSP 4V/320W/60A zasilacz do zabudowy
Cena netto: 389,00 zł
EN54C-3A17 - EN54C 27,6V/3A/2×17Ah zasilacz do systemów przeciwpożarowych
Cena netto: 904,00 zł
NDR-75-24 - NDR 24V/75W/3.2A zasilacz na szynę DIN
Cena netto: 188,00 zł
LRS-75-5 - LRS 5V/75W/14A zasilacz do zabudowy
Cena netto: 111,00 zł
HRP-600-48 - HRP 48V/600W/13A zasilacz do zabudow
Cena netto: 1 013,00 zł
ENP-240-12 - ENP 13.8V/240W/17.4A zasilacz desktop
Cena netto: 552,00 zł
SDR-240-48 - SDR 48V/240W/5A zasilacz na szynę DIN
Cena netto: 696,00 zł
TN-3000-212B - TN 12VDC/230VAC/3000W Inwerter DC/AC, inwerter solarny
Cena netto: 7 685,00 zł
ADD-155C - ADD 54V/5V/53.5V/150W/2.3A/3A/0.2A zasilacz buforowy do zabudowy
Cena netto: 495,00 zł
