PSDC05125T - PSDC 12V/5A/5×1A/TOPIC zasilacz do 5 kamer HD
Cena netto: 180,00 zł
Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
Cena netto: 73,00 zł (dla firm)
| Zasilanie | 90 - 264 V AC |
| Wyjście zasilania | 5 A / 12 V DC |
| Sprawność | 87% |
| Wymiary | 116 x 35 x 54 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP |
| Klasa energetyczna | V |
| Przewód | Zasilanie AC: 1.15m + wtyk sieciowy Zasilanie DC: 1.45m + JACK 5,5/2,1 żeński |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - Obudowa plastikowa wyposażona w uchwyty montażowe |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
PSD12050 - PSD 12V/5A zasilacz impulsowy desktop do CCTV
| Zasilanie | 90 - 264 V AC |
| Wyjście zasilania | 5 A / 12 V DC |
| Sprawność | 87% |
| Wymiary | 116 x 35 x 54 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP |
| Klasa energetyczna | V |
| Przewód | Zasilanie AC: 1.15m + wtyk sieciowy Zasilanie DC: 1.45m + JACK 5,5/2,1 żeński |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - Obudowa plastikowa wyposażona w uchwyty montażowe |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
8
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
8
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
1,60 zł
.
Cena netto: 180,00 zł
Cena netto: 138,00 zł
Cena netto: 147,00 zł
Cena netto: 111,00 zł
Cena netto: 220,00 zł
Cena netto: 279,00 zł
Cena netto: 179,00 zł
Cena netto: 116,00 zł
Cena netto: 111,00 zł
Cena netto: 164,00 zł
Cena netto: 408,00 zł
Cena netto: 106,00 zł
Cena netto: 269,00 zł
Cena netto: 298,00 zł
