HLG-320H-24A - HLG 24V/320W/13.34A zasilacz LED
Cena netto: 629,00 zł
Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
Cena netto: 2 256,00 zł (dla firm)
| Zasilanie | 90 - 264 V AC, 127 - 370 V DC |
| Wyjście zasilania | 21 A / 48 V DC zakres regulacji napięcia wyjściowego: 46.3 - 49.7 V DC |
| Sprawność | 89% |
| Wymiary | 295 x 41 x 127 [+/-2 mm] niski profil 1U |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP, OHP |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 3 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - wbudowana aktywna funkcja korekcji mocy (active PFC) |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
RCP-1000-48 - RCP 48V/1000W/21A zasilacz RACK
| Zasilanie | 90 - 264 V AC, 127 - 370 V DC |
| Wyjście zasilania | 21 A / 48 V DC zakres regulacji napięcia wyjściowego: 46.3 - 49.7 V DC |
| Sprawność | 89% |
| Wymiary | 295 x 41 x 127 [+/-2 mm] niski profil 1U |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP, OHP |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 3 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - wbudowana aktywna funkcja korekcji mocy (active PFC) |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
277
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
277
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
55,40 zł
.
Cena netto: 629,00 zł
Cena netto: 298,00 zł
Cena netto: 239,00 zł
Cena netto: 178,00 zł
Cena netto: 461,00 zł
Cena netto: 1 150,00 zł
Cena netto: 106,00 zł
Cena netto: 207,00 zł
Cena netto: 1 013,00 zł
Cena netto: 650,00 zł
Cena netto: 880,00 zł
Cena netto: 809,00 zł
Cena netto: 231,00 zł
Cena netto: 111,00 zł
Cena netto: 135,00 zł
Cena netto: 540,00 zł
Cena netto: 87,00 zł
Cena netto: 1 500,00 zł
