Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
-
Dostęp
Kontrola dostępu – zamki szyfrowe -
Monitoring
Telewizja przemysłowa CCTV -
Alarmy
-
Wideodomofony
-
Automatyka bram
-
Domofony
-
Szafy Rack
-
Zasilanie
Zasilanie- Agregaty
- Akumulatorki
- Akumulatory
- ATTE POWER
- Baterie
- Batterypack
- Konwertery napięcia
- Listwy zasilające
- Pozostałe
- Prostowniki
- Przedłużacze
- Przetwornice
- Stabilizator napięcia
- Transformatory napięcia
- UPS
- Zasilacze
- Zestawy
- Ładowarki
- ŁADOWARKI EV DO SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH
-
Okablowanie
-
Akcesoria
-
Systemy p.poż
LPV-150-12 - LPV 12V/150W/10A zasilacz LED
PulsarCena netto: 236,00 zł (dla firm)
| Zasilanie | 180 - 305 V AC |
| Wyjście zasilania | 10 A / 12 V DC zasilacz stałonapięciowy |
| Sprawność | 87% |
| Wymiary | 191 x 37.5 x 63 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP, OHP |
| Przewód | Zasilanie AC: 0.3m Zasilanie DC: 0.3m |
| Stopień szczelności | IP 67 |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - II klasa izolacji |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
LPV-150-12 - LPV 12V/150W/10A zasilacz LED
| Zasilanie | 180 - 305 V AC |
| Wyjście zasilania | 10 A / 12 V DC zasilacz stałonapięciowy |
| Sprawność | 87% |
| Wymiary | 191 x 37.5 x 63 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP, OHP |
| Przewód | Zasilanie AC: 0.3m Zasilanie DC: 0.3m |
| Stopień szczelności | IP 67 |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - II klasa izolacji |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
29
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
29
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
5,80 zł
.
Tagi produktu
Artykuły
20 innych produktów w tej samej kategorii:
NDR-240-48 - NDR 48V/240W/5A zasilacz na szynę DIN
Cena netto: 399,00 zł
RS-50-15 - RS 15V/50W/3,4A zasilacz do zabudowy
Cena netto: 111,00 zł
RSP-200-13,5 - RSP 13.5V/200W/14.9A zasilacz do zabudowy
Cena netto: 332,00 zł
DDR-15G-24 - DDR 24V/15W/0.63A przetwornica DC/DC na szynę DIN
Cena netto: 135,00 zł
HDR-150-15 - HDR 15V/150W/9.5A zasilacz na szynę DIN
Cena netto: 269,00 zł
LRS-150-36 - LRS 36V/150W/4,3A zasilacz do zabudowy
Cena netto: 149,00 zł
TS-700-212B - TS 12VDC/230VAC/700W Inwerter DC/AC
Cena netto: 2 266,00 zł
WDR-240-24 - WDR 24V/240W/10A zasilacz na szynę DIN
Cena netto: 888,00 zł
MDR-10-12 - MDR 12V/10W/0,84A zasilacz na szynę DIN
Cena netto: 92,00 zł
RSD-30H-24 - RSD 24V/30W/1.25A przetwornica DC/DC
Cena netto: 221,00 zł
DDR-15L-12 - DDR 12V/15W/1.25A przetwornica DC/DC na szynę DIN
Cena netto: 135,00 zł
USP-500-48 - USP 48V/500W/10.5A zasilacz do zabudowy
Cena netto: 1 100,00 zł
TS-1000-212B - TS 12VDC/230VAC/1000W inwerter DC/AC
Cena netto: 2 554,00 zł
RSD-100D-12 - RSD 12V/100W/8.4A przetwornica DC/DC
Cena netto: 485,00 zł
HDR-15-12 - HDR 12V/15W/1.25A zasilacz na szynę DIN
Cena netto: 92,00 zł
TN-3000-212B - TN 12VDC/230VAC/3000W Inwerter DC/AC, inwerter solarny
Cena netto: 7 685,00 zł
