SD-25A-12 - SD 12V/25W/2.1A przetwornica DC/DC
Cena netto: 168,00 zł
Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
Cena netto: 279,00 zł (dla firm)
| Zasilanie | 40 - 160 V DC |
| Wyjście zasilania | 5 A / 12 V DC |
| Sprawność | 92.5% |
| Wymiary | 128 x 25 x 60 [+/-2 mm] niski profil 1U |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP |
| Montaż | do zabudowy |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 3 lata od daty produkcji |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
RSD-60H-12 - RSD 12V/60W/5A przetwornica DC/DC
| Zasilanie | 40 - 160 V DC |
| Wyjście zasilania | 5 A / 12 V DC |
| Sprawność | 92.5% |
| Wymiary | 128 x 25 x 60 [+/-2 mm] niski profil 1U |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP |
| Montaż | do zabudowy |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 3 lata od daty produkcji |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
34
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
34
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
6,80 zł
.
Cena netto: 168,00 zł
Cena netto: 816,00 zł
Cena netto: 687,00 zł
Cena netto: 413,00 zł
Cena netto: 260,00 zł
Cena netto: 92,00 zł
Cena netto: 692,00 zł
Cena netto: 173,00 zł
Cena netto: 1 000,00 zł
Cena netto: 497,00 zł
Cena netto: 1 373,00 zł
Cena netto: 111,00 zł
Cena netto: 605,00 zł
Cena netto: 111,00 zł
Cena netto: 888,00 zł
Cena netto: 101,00 zł
Cena netto: 576,00 zł
