Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
-
Dostęp
Kontrola dostępu – zamki szyfrowe -
Monitoring
Telewizja przemysłowa CCTV -
Alarmy
-
Wideodomofony
-
Automatyka bram
-
Domofony
-
Szafy Rack
-
Zasilanie
Zasilanie- Agregaty
- Akumulatorki
- Akumulatory
- ATTE POWER
- Baterie
- Batterypack
- Konwertery napięcia
- Listwy zasilające
- Pozostałe
- Prostowniki
- Przedłużacze
- Przetwornice
- Stabilizator napięcia
- Transformatory napięcia
- UPS
- Zasilacze
- Zestawy
- Ładowarki
- ŁADOWARKI EV DO SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH
-
Okablowanie
-
Akcesoria
-
Systemy p.poż
HLG-480H-24 - HLG 24V/480W/20A zasilacz LED
PulsarCena netto: 941,00 zł (dla firm)
| Zasilanie | 90 - 305 V AC, 127 - 431 V DC |
| Wyjście zasilania | 20 A / 24 V DC zasilacz stałonapięciowy / zasilacz stałoprądowy |
| Sprawność | 94% |
| Wymiary | 262 x 43.8 x 125 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP, OHP |
| Przewód | Zasilanie AC: 0.3m Zasilanie DC: 0.3m |
| Stopień szczelności | IP 67 |
| Gwarancja | 7 lat od daty produkcji |
| Uwagi | - II klasa izolacji - wbudowana aktywna funkcja korekcji mocy (active PFC) - długa żywotność zasilacza > 62000 h |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
HLG-480H-24 - HLG 24V/480W/20A zasilacz LED
| Zasilanie | 90 - 305 V AC, 127 - 431 V DC |
| Wyjście zasilania | 20 A / 24 V DC zasilacz stałonapięciowy / zasilacz stałoprądowy |
| Sprawność | 94% |
| Wymiary | 262 x 43.8 x 125 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP, OHP |
| Przewód | Zasilanie AC: 0.3m Zasilanie DC: 0.3m |
| Stopień szczelności | IP 67 |
| Gwarancja | 7 lat od daty produkcji |
| Uwagi | - II klasa izolacji - wbudowana aktywna funkcja korekcji mocy (active PFC) - długa żywotność zasilacza > 62000 h |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
115
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
115
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
23,00 zł
.
Tagi produktu
Artykuły
20 innych produktów w tej samej kategorii:
EN54C-10A17LCD - EN54C 27,6V/10A/2x17Ah/LCD zasilacz do systemów przeciwpożarowych
Cena netto: 1 331,00 zł
LRS-75-48 - LRS 48V/75W/1.6A zasilacz do zabudowy
Cena netto: 106,00 zł
DDR-240C-24 - DDR 24V/240W/10A przetwornica DC/DC na szynę DIN
Cena netto: 663,00 zł
DRS-240-24 - DRS 24V/240W/2.3A/7.7A zasilacz na szynę DIN
Cena netto: 1 373,00 zł
HLG-480H-48B - HLG 48V/480W/10A zasilacz LED
Cena netto: 1 008,00 zł
SWS-60 - System zasilania dla switchy PoE, 52VDC/60W
Cena netto: 280,00 zł
USP-500-48 - USP 48V/500W/10.5A zasilacz do zabudowy
Cena netto: 1 100,00 zł
LRS-75-24 - LRS 24V/75W/3.2A zasilacz do zabudowy
Cena netto: 101,00 zł
PSDCR08128 - PSDCR 12V/8A/8×1A/TOPIC zasilacz do 8 kamer HD z miejscem na rejestrator
Cena netto: 739,00 zł
LRS-150F-5 - LRS 5V/110W/22A zasilacz do zabudowy
Cena netto: 173,00 zł
SDR-480P-48 - SDR 48V/480W/10A zasilacz na szynę DIN
Cena netto: 1 104,00 zł
EN54C-5A17LCD - EN54C 27,6V/5A/2x17Ah/LCD zasilacz do systemów przeciwpożarowych
Cena netto: 1 197,00 zł
HDR-150-12 - HDR 12V/150W/11.3A zasilacz na szynę DIN
Cena netto: 269,00 zł
