HPSB-24V10A-C - HPSB 27,6V/10A/2x17Ah zasilacz buforowy impulsowy
Cena netto: 690,00 zł
Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
Cena netto: 231,00 zł (dla firm)
| Zasilanie | 90 - 305 V AC, 127 - 431 V DC |
| Wyjście zasilania | 2.5 A / 24 V DC zasilacz stałonapięciowy / zasilacz stałoprądowy |
| Sprawność | 89.5% |
| Wymiary | 171 x 36.8 x 61.5 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP, OHP |
| Przewód | Zasilanie AC: 0.3m Zasilanie DC: 0.3m |
| Stopień szczelności | IP 67 |
| Gwarancja | 7 lat od daty produkcji |
| Uwagi | - II klasa izolacji - wbudowana aktywna funkcja korekcji mocy (active PFC) - długa żywotność zasilacza > 62000 h |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
HLG-60H-24 - HLG 24V/60W/2.5A zasilacz LED
| Zasilanie | 90 - 305 V AC, 127 - 431 V DC |
| Wyjście zasilania | 2.5 A / 24 V DC zasilacz stałonapięciowy / zasilacz stałoprądowy |
| Sprawność | 89.5% |
| Wymiary | 171 x 36.8 x 61.5 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP, OHP |
| Przewód | Zasilanie AC: 0.3m Zasilanie DC: 0.3m |
| Stopień szczelności | IP 67 |
| Gwarancja | 7 lat od daty produkcji |
| Uwagi | - II klasa izolacji - wbudowana aktywna funkcja korekcji mocy (active PFC) - długa żywotność zasilacza > 62000 h |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
28
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
28
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
5,60 zł
.
Cena netto: 690,00 zł
Cena netto: 336,00 zł
Cena netto: 4 066,00 zł
Cena netto: 442,00 zł
Cena netto: 390,00 zł
Cena netto: 164,00 zł
Cena netto: 1 385,00 zł
Cena netto: 44,00 zł
Cena netto: 82,00 zł
Cena netto: 82,00 zł
Cena netto: 610,00 zł
Cena netto: 1 383,00 zł
Cena netto: 239,00 zł
Cena netto: 1 373,00 zł
Cena netto: 442,00 zł
Cena netto: 194,00 zł
Cena netto: 220,00 zł
Cena netto: 111,00 zł
Cena netto: 797,00 zł
