HPSB-12V3A-B - HPSB 13,8V/3A/7Ah zasilacz buforowy impulsowy
Cena netto: 180,00 zł
Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
Cena netto: 30,00 zł (dla firm)
| Zasilanie | 90 - 264 V AC |
| Wyjście zasilania | 1 A / 12 V DC |
| Sprawność | 80% |
| Wymiary | 65 x 30 x 36 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP |
| Klasa energetyczna | V |
| Przewód | Zasilanie AC: 1.15m + wtyk sieciowy Zasilanie DC: 1.45m + JACK 5,5/2,1 żeński |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - Obudowa plastikowa wyposażona w uchwyty montażowe |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
PSD12010 - PSD 12V/1A zasilacz impulsowy desktop do CCTV
| Zasilanie | 90 - 264 V AC |
| Wyjście zasilania | 1 A / 12 V DC |
| Sprawność | 80% |
| Wymiary | 65 x 30 x 36 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP |
| Klasa energetyczna | V |
| Przewód | Zasilanie AC: 1.15m + wtyk sieciowy Zasilanie DC: 1.45m + JACK 5,5/2,1 żeński |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - Obudowa plastikowa wyposażona w uchwyty montażowe |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
3
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
3
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
0,60 zł
.
Cena netto: 180,00 zł
Cena netto: 389,00 zł
Cena netto: 149,00 zł
Cena netto: 782,00 zł
Cena netto: 495,00 zł
Cena netto: 111,00 zł
Cena netto: 778,00 zł
Cena netto: 274,00 zł
Cena netto: 149,00 zł
Cena netto: 101,00 zł
Cena netto: 663,00 zł
Cena netto: 663,00 zł
Cena netto: 98,00 zł
Cena netto: 179,00 zł
