USP-500-48 - USP 48V/500W/10.5A zasilacz do zabudowy
Cena netto: 1 100,00 zł
Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
Cena netto: 147,00 zł (dla firm)
| Zasilanie | 200 - 240 V AC |
| Wyjście zasilania | 3.5 A / 27.6 V DC (sumaryczny prąd wyjściowy wraz z ładowaniem) funkcja START manualnego załączenia zasilania z akumulatora |
| Zgodność z normami | Norma alarmowa EN50131, Stopień 1÷2 Norma kontroli dostępu EN60839-11, Stopień 1÷2 |
| Prąd ładowania akumulatora | 0.5A/1A |
| Sprawność | 89% |
| Wymiary | 159 x 98 x 42 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP, UVP |
| Wyjścia techniczne typu przekaźnikowego | EPS – awaria sieci AC APS – awaria akumulatora |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - automatyczny test akumulatorów co 5 min - do montażu na szynie DIN wymagany uchwyt DIN3 - wyposażenie opcjonalne: zestaw zewnętrznej sygnalizacji optycznej LED PKAZ168 |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
PSG2-24V3A - PSG2 27,6V/3A zasilacz buforowy impulsowy do zabudowy Grade 2
| Zasilanie | 200 - 240 V AC |
| Wyjście zasilania | 3.5 A / 27.6 V DC (sumaryczny prąd wyjściowy wraz z ładowaniem) funkcja START manualnego załączenia zasilania z akumulatora |
| Zgodność z normami | Norma alarmowa EN50131, Stopień 1÷2 Norma kontroli dostępu EN60839-11, Stopień 1÷2 |
| Prąd ładowania akumulatora | 0.5A/1A |
| Sprawność | 89% |
| Wymiary | 159 x 98 x 42 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP, UVP |
| Wyjścia techniczne typu przekaźnikowego | EPS – awaria sieci AC APS – awaria akumulatora |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - automatyczny test akumulatorów co 5 min - do montażu na szynie DIN wymagany uchwyt DIN3 - wyposażenie opcjonalne: zestaw zewnętrznej sygnalizacji optycznej LED PKAZ168 |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
18
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
18
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
3,60 zł
.
Cena netto: 1 100,00 zł
Cena netto: 639,00 zł
Cena netto: 269,00 zł
Cena netto: 140,00 zł
Cena netto: 1 499,00 zł
Cena netto: 312,00 zł
Cena netto: 3 788,00 zł
Cena netto: 390,00 zł
Cena netto: 250,00 zł
Cena netto: 389,00 zł
Cena netto: 610,00 zł
Cena netto: 80,00 zł
Cena netto: 650,00 zł
Cena netto: 356,00 zł
Cena netto: 809,00 zł
Cena netto: 739,00 zł
