PSBEN10A12E - PSBEN 13,8V/10A/65Ah/EN zasilacz buforowy impulsowy Grade 3
Cena netto: 1 350,00 zł
Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
Cena netto: 284,00 zł (dla firm)
| Zasilanie | 85 - 264 V AC, 120 - 370 V DC |
| Wyjście zasilania | 30 A / 5 V DC zakres regulacji napięcia wyjściowego: 4.75 - 5.5 V DC |
| Sprawność | 87% |
| Wymiary | 199 x 30 x 99 [+/-2 mm] niski profil 1U |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP, OHP |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 3 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - wbudowana aktywna funkcja korekcji mocy (active PFC) |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
RSP-150-5 - RSP 5V/150W/30A zasilacz do zabudowy
| Zasilanie | 85 - 264 V AC, 120 - 370 V DC |
| Wyjście zasilania | 30 A / 5 V DC zakres regulacji napięcia wyjściowego: 4.75 - 5.5 V DC |
| Sprawność | 87% |
| Wymiary | 199 x 30 x 99 [+/-2 mm] niski profil 1U |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP, OHP |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 3 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - wbudowana aktywna funkcja korekcji mocy (active PFC) |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
34
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
34
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
6,80 zł
.
Cena netto: 1 350,00 zł
Cena netto: 797,00 zł
Cena netto: 957,00 zł
Cena netto: 739,00 zł
Cena netto: 92,00 zł
Cena netto: 461,00 zł
Cena netto: 442,00 zł
Cena netto: 113,00 zł
Cena netto: 888,00 zł
Cena netto: 284,00 zł
Cena netto: 108,00 zł
Cena netto: 3 260,00 zł
Cena netto: 3 788,00 zł
Cena netto: 220,00 zł
Cena netto: 216,00 zł
Cena netto: 350,00 zł
Cena netto: 100,00 zł
Cena netto: 77,00 zł
Cena netto: 30,00 zł
