PSACH01246EKO - PSACH 24VAC/6A/1x6A zasilacz AC do 1 kamery obrotowej, obudowa ABS
Cena netto: 279,00 zł
Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
Cena netto: 303,00 zł (dla firm)
| Zasilanie | 90 - 305 V AC, 127 - 431 V DC |
| Wyjście zasilania | 2.5 A/21.6÷36 V DC zakres regulacji prądu wyjściowego: 0.25 - 2.5 A DC zasilacz stałoprądowy możliwość zdalnej regulacji prądu wyjściowego - wejście DIN 3W1 (1÷10VDC / PWM / rezystancja) |
| Sprawność | 90.5% |
| Wymiary | 161 x 36 x 61 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | OVP, OHP |
| Przewód | Zasilanie AC: 0.3m Zasilanie DC: 0.3m |
| Stopień szczelności | IP 67 |
| Gwarancja | 5 lat od daty produkcji |
| Uwagi | - II klasa izolacji - wbudowana aktywna funkcja korekcji mocy (active PFC) |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
LPF-90D-36 - LPF 36V/90W/2.5A zasilacz LED
| Zasilanie | 90 - 305 V AC, 127 - 431 V DC |
| Wyjście zasilania | 2.5 A/21.6÷36 V DC zakres regulacji prądu wyjściowego: 0.25 - 2.5 A DC zasilacz stałoprądowy możliwość zdalnej regulacji prądu wyjściowego - wejście DIN 3W1 (1÷10VDC / PWM / rezystancja) |
| Sprawność | 90.5% |
| Wymiary | 161 x 36 x 61 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | OVP, OHP |
| Przewód | Zasilanie AC: 0.3m Zasilanie DC: 0.3m |
| Stopień szczelności | IP 67 |
| Gwarancja | 5 lat od daty produkcji |
| Uwagi | - II klasa izolacji - wbudowana aktywna funkcja korekcji mocy (active PFC) |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
37
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
37
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
7,40 zł
.
Cena netto: 279,00 zł
Cena netto: 629,00 zł
Cena netto: 586,00 zł
Cena netto: 629,00 zł
Cena netto: 471,00 zł
Cena netto: 168,00 zł
