Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
-
Dostęp
Kontrola dostępu – zamki szyfrowe -
Monitoring
Telewizja przemysłowa CCTV -
Alarmy
-
Wideodomofony
-
Automatyka bram
-
Domofony
-
Szafy Rack
-
Zasilanie
Zasilanie- Agregaty
- Akumulatorki
- Akumulatory
- ATTE POWER
- Baterie
- Batterypack
- Konwertery napięcia
- Listwy zasilające
- Pozostałe
- Prostowniki
- Przedłużacze
- Przetwornice
- Stabilizator napięcia
- Transformatory napięcia
- UPS
- Zasilacze
- Zestawy
- Ładowarki
- ŁADOWARKI EV DO SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH
-
Okablowanie
-
Akcesoria
-
Systemy p.poż
LPF-60-12 - LPF 12V/60W/5A zasilacz LED
PulsarCena netto: 202,00 zł (dla firm)
| Zasilanie | 90 - 305 V AC, 127 - 431 V DC |
| Wyjście zasilania | 5 A/7.2÷12 V DC zakres regulacji prądu wyjściowego: 0.5 - 5 A DC zasilacz stałoprądowy możliwość zdalnej regulacji prądu wyjściowego - wejście DIN 3W1 (1÷10VDC / PWM / rezystancja) |
| Sprawność | 86% |
| Wymiary | 162.5 x 32 x 43 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OVP, OHP |
| Przewód | Zasilanie AC: 0.3m Zasilanie DC: 0.3m |
| Stopień szczelności | IP 67 |
| Gwarancja | 5 lat od daty produkcji |
| Uwagi | - II klasa izolacji - wbudowana aktywna funkcja korekcji mocy (active PFC) |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
LPF-60-12 - LPF 12V/60W/5A zasilacz LED
| Zasilanie | 90 - 305 V AC, 127 - 431 V DC |
| Wyjście zasilania | 5 A/7.2÷12 V DC zakres regulacji prądu wyjściowego: 0.5 - 5 A DC zasilacz stałoprądowy możliwość zdalnej regulacji prądu wyjściowego - wejście DIN 3W1 (1÷10VDC / PWM / rezystancja) |
| Sprawność | 86% |
| Wymiary | 162.5 x 32 x 43 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OVP, OHP |
| Przewód | Zasilanie AC: 0.3m Zasilanie DC: 0.3m |
| Stopień szczelności | IP 67 |
| Gwarancja | 5 lat od daty produkcji |
| Uwagi | - II klasa izolacji - wbudowana aktywna funkcja korekcji mocy (active PFC) |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
24
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
24
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
4,80 zł
.
Tagi produktu
Artykuły
20 innych produktów w tej samej kategorii:
PSACH01244 - PSACH 24VAC/4A/1×4A zasilacz AC do 1 kamery obrotowej, obudowa ABS
Cena netto: 279,00 zł
SWBH-60 - System zasilania buforowego dla switchy PoE, 52VDC/7Ah/60W, obudowa ABS IP44
Cena netto: 540,00 zł
ELG-240-54DA-3Y - ELG 54V/240W/4.45A zasilacz LED
Cena netto: 394,00 zł
PCD-25-350B - PCD 40-58V/25W/350mA zasilacz LED
Cena netto: 125,00 zł
HLG-320H-C1050A - HLG 320W/1050mA zasilacz LED
Cena netto: 629,00 zł
PSACH01246 - PSACH 24VAC/6A/1×6A zasilacz AC do 1 kamery obrotowej, obudowa ABS
Cena netto: 298,00 zł
