PSD12010 - PSD 12V/1A zasilacz impulsowy desktop do CCTV
Cena netto: 30,00 zł
Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
Cena netto: 188,00 zł (dla firm)
| Zasilanie | 90 - 305 V AC, 127 - 431 V DC |
| Wyjście zasilania | 1.67 A/14.4÷24 V DC zasilacz stałonapięciowy / zasilacz stałoprądowy |
| Sprawność | 87% |
| Wymiary | 162.5 x 32 x 43 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP, OHP |
| Przewód | Zasilanie AC: 0.3m Zasilanie DC: 0.3m |
| Stopień szczelności | IP 67 |
| Gwarancja | 5 lat od daty produkcji |
| Uwagi | - II klasa izolacji - wbudowana aktywna funkcja korekcji mocy (active PFC) |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
LPF-40-24 - LPF 24V/40W/1.67A zasilacz LED
| Zasilanie | 90 - 305 V AC, 127 - 431 V DC |
| Wyjście zasilania | 1.67 A/14.4÷24 V DC zasilacz stałonapięciowy / zasilacz stałoprądowy |
| Sprawność | 87% |
| Wymiary | 162.5 x 32 x 43 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP, OHP |
| Przewód | Zasilanie AC: 0.3m Zasilanie DC: 0.3m |
| Stopień szczelności | IP 67 |
| Gwarancja | 5 lat od daty produkcji |
| Uwagi | - II klasa izolacji - wbudowana aktywna funkcja korekcji mocy (active PFC) |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
23
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
23
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
4,60 zł
.
Cena netto: 30,00 zł
Cena netto: 371,00 zł
Cena netto: 442,00 zł
Cena netto: 1,50 zł
Cena netto: 164,00 zł
Cena netto: 374,00 zł
Cena netto: 149,00 zł
Cena netto: 1 356,00 zł
Cena netto: 1 000,00 zł
Cena netto: 2 190,00 zł
Cena netto: 106,00 zł
Cena netto: 437,00 zł
Cena netto: 87,00 zł
Cena netto: 1 119,00 zł
