ADD-55A - AD 13,8V/3,5A zasilacz buforowy do zabudowy
Cena netto: 269,00 zł
Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
Cena netto: 888,00 zł (dla firm)
| Zasilanie | 16.8 - 31.2 V DC |
| Wyjście zasilania | 11.3 A / 24 V DC |
| Sprawność | 90% |
| Wymiary | 216 x 40 x 97 [+/-2 mm] niski profil 1U |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP, OHP |
| Montaż | do zabudowy |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 3 lata od daty produkcji |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
RSD-300B-24 - RSD 24V/300W/11.3A przetwornica DC/DC
| Zasilanie | 16.8 - 31.2 V DC |
| Wyjście zasilania | 11.3 A / 24 V DC |
| Sprawność | 90% |
| Wymiary | 216 x 40 x 97 [+/-2 mm] niski profil 1U |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP, OHP |
| Montaż | do zabudowy |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 3 lata od daty produkcji |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
109
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
109
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
21,80 zł
.
Cena netto: 269,00 zł
Cena netto: 399,00 zł
Cena netto: 92,00 zł
Cena netto: 207,00 zł
Cena netto: 221,00 zł
Cena netto: 106,00 zł
Cena netto: 576,00 zł
Cena netto: 269,00 zł
Cena netto: 346,00 zł
Cena netto: 1 791,00 zł
Cena netto: 1 748,00 zł
Cena netto: 408,00 zł
Cena netto: 1 032,00 zł
