NTS-300-224EU - NTS 24VDC/230VAC/300W inwerter DC/AC
Cena netto: 759,00 zł
Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
Cena netto: 279,00 zł (dla firm)
| Zasilanie | 18 - 72 V DC |
| Wyjście zasilania | 2.5 A / 24 V DC |
| Sprawność | 91.5% |
| Wymiary | 128 x 25 x 60 [+/-2 mm] niski profil 1U |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP |
| Montaż | do zabudowy |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 3 lata od daty produkcji |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
RSD-60L-24 - RSD 24V/60W/2.5A przetwornica DC/DC
| Zasilanie | 18 - 72 V DC |
| Wyjście zasilania | 2.5 A / 24 V DC |
| Sprawność | 91.5% |
| Wymiary | 128 x 25 x 60 [+/-2 mm] niski profil 1U |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP |
| Montaż | do zabudowy |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 3 lata od daty produkcji |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
34
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
34
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
6,80 zł
.
Cena netto: 759,00 zł
Cena netto: 82,00 zł
Cena netto: 1 373,00 zł
Cena netto: 221,00 zł
Cena netto: 178,00 zł
Cena netto: 1 104,00 zł
Cena netto: 312,00 zł
Cena netto: 82,00 zł
Cena netto: 168,00 zł
Cena netto: 759,00 zł
Cena netto: 227,00 zł
Cena netto: 437,00 zł
Cena netto: 284,00 zł
Cena netto: 149,00 zł
Cena netto: 188,00 zł
