Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
-
Dostęp
Kontrola dostępu – zamki szyfrowe -
Monitoring
Telewizja przemysłowa CCTV -
Alarmy
-
Wideodomofony
-
Automatyka bram
-
Domofony
-
Szafy Rack
-
Zasilanie
Zasilanie- Agregaty
- Akumulatorki
- Akumulatory
- ATTE POWER
- Baterie
- Batterypack
- Konwertery napięcia
- Listwy zasilające
- Pozostałe
- Prostowniki
- Przedłużacze
- Przetwornice
- Stabilizator napięcia
- Transformatory napięcia
- UPS
- Zasilacze
- Zestawy
- Ładowarki
- ŁADOWARKI EV DO SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH
-
Okablowanie
-
Akcesoria
-
Systemy p.poż
HDR-30-15 - HDR 15V/30W/2A zasilacz na szynę DIN
PulsarCena netto: 111,00 zł (dla firm)
| Zasilanie | 85 - 264 V AC, 120 - 370 V DC |
| Wyjście zasilania | 2 A / 15 V DC zakres regulacji napięcia wyjściowego: 13.5 - 18 V DC |
| Sprawność | 89% |
| Wymiary montażowe | 2SU (35mm) |
| Wymiary | 35 x 90 x 54.5 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 3 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - II klasa izolacji - zgodność z LPS |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
HDR-30-15 - HDR 15V/30W/2A zasilacz na szynę DIN
| Zasilanie | 85 - 264 V AC, 120 - 370 V DC |
| Wyjście zasilania | 2 A / 15 V DC zakres regulacji napięcia wyjściowego: 13.5 - 18 V DC |
| Sprawność | 89% |
| Wymiary montażowe | 2SU (35mm) |
| Wymiary | 35 x 90 x 54.5 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 3 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - II klasa izolacji - zgodność z LPS |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
13
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
13
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
2,60 zł
.
Tagi produktu
Artykuły
20 innych produktów w tej samej kategorii:
WDR-60-12 - WDR 12V/60W/5A zasilacz na szynę DIN
Cena netto: 336,00 zł
LRS-75-12 - LRS 12V/75W/6A zasilacz do zabudowy
Cena netto: 106,00 zł
RSP-500-48 - RSP 48V/500W/10.5A zasilacz do zabudowy
Cena netto: 692,00 zł
PSG2-24V3A - PSG2 27,6V/3A zasilacz buforowy impulsowy do zabudowy Grade 2
Cena netto: 147,00 zł
HPSG3-24V2A-C-LCD - HPSG3 27,6V/2A/2x17Ah/LCD zasilacz buforowy impulsowy Grade 3
Cena netto: 1 450,00 zł
HDR-100-15 - HDR 15V/100W/6.13A zasilacz na szynę DIN
Cena netto: 212,00 zł
HPSG2-24V3A-C - HPSG2 27,6V/3A/2x17Ah zasilacz buforowy impulsowy Grade 2
Cena netto: 350,00 zł
PSBEN10A12E - PSBEN 13,8V/10A/65Ah/EN zasilacz buforowy impulsowy Grade 3
Cena netto: 1 350,00 zł
HDR-15-48 - HDR 48V/15W/0.32A zasilacz na szynę DIN
Cena netto: 92,00 zł
HPSB-12V3A-B - HPSB 13,8V/3A/7Ah zasilacz buforowy impulsowy
Cena netto: 180,00 zł
AWZG2-24V3A-C - AWZG2 27,6/3A/2x17Ah zasilacz buforowy Grade 2
Cena netto: 865,00 zł
RSP-750-12 - RSP 12V/750W/62.5A zasilacz do zabudowy
Cena netto: 1 359,00 zł
PS-604812 - PS 48V/1.2A zasilacz impulsowy do zabudowy
Cena netto: 88,00 zł
DDR-15L-12 - DDR 12V/15W/1.25A przetwornica DC/DC na szynę DIN
Cena netto: 135,00 zł
NPB-120-12TB - Ładowarka do akumulatorów 13.8V/103W/6.8A
Cena netto: 356,00 zł
