PCD-60-1050B - PCD 34-57V/60W/1050mA zasilacz LED
Cena netto: 168,00 zł
Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
Cena netto: 53,00 zł (dla firm)
| Zasilanie | 180 - 264 V AC |
| Wyjście zasilania | 0.75 A / 24 V DC zasilacz stałonapięciowy |
| Sprawność | 82% |
| Wymiary | 140 x 22 x 30 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP, OHP |
| Przewód | Zasilanie AC: 0.3m Zasilanie DC: 0.3m |
| Stopień szczelności | IP 67 |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - II klasa izolacji |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
LPH-18-24 - LPH 24V/18W/0.75A zasilacz LED
| Zasilanie | 180 - 264 V AC |
| Wyjście zasilania | 0.75 A / 24 V DC zasilacz stałonapięciowy |
| Sprawność | 82% |
| Wymiary | 140 x 22 x 30 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP, OHP |
| Przewód | Zasilanie AC: 0.3m Zasilanie DC: 0.3m |
| Stopień szczelności | IP 67 |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - II klasa izolacji |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
6
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
6
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
1,20 zł
.
Cena netto: 168,00 zł
Cena netto: 360,00 zł
Cena netto: 279,00 zł
