Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
-
Dostęp
Kontrola dostępu – zamki szyfrowe -
Monitoring
Telewizja przemysłowa CCTV -
Alarmy
-
Wideodomofony
-
Automatyka bram
-
Domofony
-
Szafy Rack
-
Zasilanie
Zasilanie- Agregaty
- Akumulatorki
- Akumulatory
- ATTE POWER
- Baterie
- Batterypack
- Konwertery napięcia
- Listwy zasilające
- Pozostałe
- Prostowniki
- Przedłużacze
- Przetwornice
- Stabilizator napięcia
- Transformatory napięcia
- UPS
- Zasilacze
- Zestawy
- Ładowarki
- ŁADOWARKI EV DO SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH
-
Okablowanie
-
Akcesoria
-
Systemy p.poż
HLG-240H-24 - HLG 24V/240W/10A zasilacz LED
PulsarCena netto: 471,00 zł (dla firm)
| Zasilanie | 90 - 305 V AC, 127 - 431 V DC |
| Wyjście zasilania | 16 A / 24 V DC zasilacz stałonapięciowy / zasilacz stałoprądowy |
| Sprawność | 92.5% |
| Wymiary | 244.2 x 38.8 x 68 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP, OHP |
| Przewód | Zasilanie AC: 0.3m Zasilanie DC: 0.3m |
| Stopień szczelności | IP 67 |
| Gwarancja | 7 lat od daty produkcji |
| Uwagi | - II klasa izolacji - wbudowana aktywna funkcja korekcji mocy (active PFC) - długa żywotność zasilacza > 62000 h |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
HLG-240H-24 - HLG 24V/240W/10A zasilacz LED
| Zasilanie | 90 - 305 V AC, 127 - 431 V DC |
| Wyjście zasilania | 16 A / 24 V DC zasilacz stałonapięciowy / zasilacz stałoprądowy |
| Sprawność | 92.5% |
| Wymiary | 244.2 x 38.8 x 68 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP, OHP |
| Przewód | Zasilanie AC: 0.3m Zasilanie DC: 0.3m |
| Stopień szczelności | IP 67 |
| Gwarancja | 7 lat od daty produkcji |
| Uwagi | - II klasa izolacji - wbudowana aktywna funkcja korekcji mocy (active PFC) - długa żywotność zasilacza > 62000 h |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
57
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
57
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
11,40 zł
.
Tagi produktu
Artykuły
20 innych produktów w tej samej kategorii:
AD-155A - AD 13,8V/11,5A zasilacz buforowy do zabudowy
Cena netto: 442,00 zł
WDR-480-48 - WDR 48V/480W/10A zasilacz na szynę DIN
Cena netto: 1 296,00 zł
TN-1500-212B - TN 12VDC/230VAC/1500W Inwerter DC/AC, inwerter solarny
Cena netto: 3 855,00 zł
PSBEN5012D - PSBEN 13,8V/5A/40Ah/EN zasilacz buforowy impulsowy Grade 3
Cena netto: 1 138,00 zł
DRA-40-12 - DRA 12V/40W/3.34A zasilacz na szynę DIN
Cena netto: 164,00 zł
LRS-35-24 - LRS 24V/35W/1.5A zasilacz do zabudowy
Cena netto: 77,00 zł
NTS-300-212EU - NTS 12VDC/230VAC/300W inwerter DC/AC
Cena netto: 759,00 zł
PSB-24V7A - PSB 27,6V/7A zasilacz buforowy impulsowy do zabudowy
Cena netto: 239,00 zł
LAD-120B - LAD 27.6V/121.4W/3.4A/1A zasilacz buforowy do zabudowy
Cena netto: 279,00 zł
DRC-100B - DRC 27.6V/100W/2.25A/1.25A zasilacz na szynę DIN
Cena netto: 370,00 zł
MDR-100-24 - MDR 24V/96W/4A zasilacz na szynę DIN
Cena netto: 260,00 zł
EPP-150-48 - EPP 48V/150W/3.125A zasilacz open frame
Cena netto: 298,00 zł
PS-12V2A - PS 12V/2A zasilacz impulsowy do zabudowy
Cena netto: 65,00 zł
PS-12V15A - PS 12V/15A zasilacz impulsowy do zabudowy
Cena netto: 183,00 zł
ENP-240-12 - ENP 13.8V/240W/17.4A zasilacz desktop
Cena netto: 552,00 zł
