Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
-
Dostęp
Kontrola dostępu – zamki szyfrowe -
Monitoring
Telewizja przemysłowa CCTV -
Alarmy
-
Wideodomofony
-
Automatyka bram
-
Domofony
-
Szafy Rack
-
Zasilanie
Zasilanie- Agregaty
- Akumulatorki
- Akumulatory
- ATTE POWER
- Baterie
- Batterypack
- Konwertery napięcia
- Listwy zasilające
- Pozostałe
- Prostowniki
- Przedłużacze
- Przetwornice
- Stabilizator napięcia
- Transformatory napięcia
- UPS
- Zasilacze
- Zestawy
- Ładowarki
- ŁADOWARKI EV DO SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH
-
Okablowanie
-
Akcesoria
-
Systemy p.poż
HPSB-24V2A-B - HPSB 27,6V/2A/2x7Ah zasilacz buforowy impulsowy
PulsarCena netto: 210,00 zł (dla firm)
| Zasilanie | 200 - 240 V AC |
| Wyjście zasilania | 2.2 A / 27.6 V DC (sumaryczny prąd wyjściowy wraz z ładowaniem) |
| Prąd ładowania akumulatora | 0.2A/0.5A |
| Rekomendowany akumulator | 2 x 7Ah |
| Sprawność | 90% |
| Wymiary | 230 x 300 x 82 [+/-2 mm] dystans od podłoża: 8 mm |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP, UVP, tamper – otwarcie obudowy |
| Zamykanie | skręcana (możliwość montażu zamka) |
| Montaż | natynkowy |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Wykonanie | blacha DC01, 0.7mm, RAL9003 (biały), metalowa |
| Stopień szczelności | IP 20 |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
HPSB-24V2A-B - HPSB 27,6V/2A/2x7Ah zasilacz buforowy impulsowy
| Zasilanie | 200 - 240 V AC |
| Wyjście zasilania | 2.2 A / 27.6 V DC (sumaryczny prąd wyjściowy wraz z ładowaniem) |
| Prąd ładowania akumulatora | 0.2A/0.5A |
| Rekomendowany akumulator | 2 x 7Ah |
| Sprawność | 90% |
| Wymiary | 230 x 300 x 82 [+/-2 mm] dystans od podłoża: 8 mm |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP, UVP, tamper – otwarcie obudowy |
| Zamykanie | skręcana (możliwość montażu zamka) |
| Montaż | natynkowy |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Wykonanie | blacha DC01, 0.7mm, RAL9003 (biały), metalowa |
| Stopień szczelności | IP 20 |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
25
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
25
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
5,00 zł
.
Tagi produktu
Artykuły
20 innych produktów w tej samej kategorii:
DSOS24V - Zasilacz mikrofonu strażaka do systemu DSO 24V
Cena netto: 1 852,00 zł
HPSDCSEP-12V4X1A - HPSDCSEP 12V/4A/4x1A 4-kanałowy zasilacz z separowanymi wyjściami
Cena netto: 290,00 zł
HPSG2-12V5A-C - HPSG2 13,8V/5A/17Ah zasilacz buforowy impulsowy Grade 2
Cena netto: 245,00 zł
MDR-20-12 - MDR 12V/20W/1,67A zasilacz na szynę DIN
Cena netto: 106,00 zł
RPB-1600-24 - Ładowarka do akumulatorów 28.8V/55A
Cena netto: 3 202,00 zł
DRC-180A - DRC 13,8V/180W/9A/4A zasilacz na szynę DIN
Cena netto: 648,00 zł
MDR-20-24 - MDR 24V/24W/1A zasilacz na szynę DIN
Cena netto: 106,00 zł
PSCLB13820 - PSCLB 13,8V/2A zasilacz buforowy impulsowy
Cena netto: 101,00 zł
DDR-120C-12 - DDR 12V/120W/10A przetwornica DC/DC na szynę DIN
Cena netto: 442,00 zł
PS-12V7A - PS 12V/7A zasilacz impulsowy do zabudowy
Cena netto: 108,00 zł
DRS-240-48 - DRS 48V/240W/1.15A/3.85A zasilacz na szynę DIN
Cena netto: 1 373,00 zł
RSP-100-5 - RSP 5V/100W/20A zasilacz do zabudowy
Cena netto: 269,00 zł
