PSDCG2-12V4X1A - PSDCG2 13,8V/4A/4x1A zasilacz wielowyjściowy buforowy do zabudowy Grade 2
Cena netto: 179,00 zł
Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
Cena netto: 39,00 zł (dla firm)
| Zasilanie | 90 - 264 V AC |
| Wyjście zasilania | 1.5 A / 12 V DC |
| Sprawność | 82% |
| Wymiary | 69 x 29 x 44 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP |
| Klasa energetyczna | V |
| Przewód | Zasilanie AC: 0.3m Zasilanie DC: 0.5m + JACK 5,5/2,1 żeński |
| Wykonanie | plastikowa, zalane żywicą |
| Stopień szczelności | IP 67 |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - Obudowa plastikowa wyposażona w uchwyty montażowe |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
PSCL12015 - PSCL 12V/1,5A zasilacz impulsowy
| Zasilanie | 90 - 264 V AC |
| Wyjście zasilania | 1.5 A / 12 V DC |
| Sprawność | 82% |
| Wymiary | 69 x 29 x 44 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP |
| Klasa energetyczna | V |
| Przewód | Zasilanie AC: 0.3m Zasilanie DC: 0.5m + JACK 5,5/2,1 żeński |
| Wykonanie | plastikowa, zalane żywicą |
| Stopień szczelności | IP 67 |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - Obudowa plastikowa wyposażona w uchwyty montażowe |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
4
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
4
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
0,80 zł
.
Cena netto: 179,00 zł
Cena netto: 1 757,00 zł
Cena netto: 389,00 zł
Cena netto: 149,00 zł
Cena netto: 280,00 zł
Cena netto: 586,00 zł
Cena netto: 552,00 zł
Cena netto: 140,00 zł
Cena netto: 1 100,00 zł
Cena netto: 83,00 zł
Cena netto: 298,00 zł
Cena netto: 149,00 zł
Cena netto: 260,00 zł
Cena netto: 3 260,00 zł
Cena netto: 58,00 zł
Cena netto: 350,00 zł
Cena netto: 768,00 zł
