RSD-100C-24 - RSD 24V/100W/4.2A przetwornica DC/DC
Cena netto: 485,00 zł
Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
Cena netto: 92,00 zł (dla firm)
| Zasilanie | 85 - 264 V AC |
| Wyjście zasilania | 1.04 A / 24 V DC |
| Sprawność | 88% |
| Wymiary | 79 x 33 x 54 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP |
| Przewód | Zasilanie DC: 1.8m + JACK 5,5/2,1 żeński |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 3 lata od daty produkcji |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
GST25E24-P1J - GST25E 24V/25W/1.04A zasilacz wtyczkowy
| Zasilanie | 85 - 264 V AC |
| Wyjście zasilania | 1.04 A / 24 V DC |
| Sprawność | 88% |
| Wymiary | 79 x 33 x 54 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP |
| Przewód | Zasilanie DC: 1.8m + JACK 5,5/2,1 żeński |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 3 lata od daty produkcji |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
11
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
11
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
2,20 zł
.
Cena netto: 485,00 zł
Cena netto: 1 383,00 zł
Cena netto: 586,00 zł
Cena netto: 497,00 zł
Cena netto: 1 757,00 zł
Cena netto: 653,00 zł
Cena netto: 120,00 zł
Cena netto: 239,00 zł
Cena netto: 88,00 zł
Cena netto: 687,00 zł
Cena netto: 332,00 zł
Cena netto: 461,00 zł
Cena netto: 639,00 zł
Cena netto: 250,00 zł
