Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
-
Dostęp
Kontrola dostępu – zamki szyfrowe -
Monitoring
Telewizja przemysłowa CCTV -
Alarmy
-
Wideodomofony
-
Automatyka bram
-
Domofony
-
Szafy Rack
-
Zasilanie
Zasilanie- Agregaty
- Akumulatorki
- Akumulatory
- ATTE POWER
- Baterie
- Batterypack
- Konwertery napięcia
- Listwy zasilające
- Pozostałe
- Prostowniki
- Przedłużacze
- Przetwornice
- Stabilizator napięcia
- Transformatory napięcia
- UPS
- Zasilacze
- Zestawy
- Ładowarki
- ŁADOWARKI EV DO SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH
-
Okablowanie
-
Akcesoria
-
Systemy p.poż
LPV-150-48 - LPV 48V/150W/3.2A zasilacz LED
PulsarCena netto: 236,00 zł (dla firm)
| Zasilanie | 180 - 305 V AC |
| Wyjście zasilania | 3.2 A / 48 V DC zasilacz stałonapięciowy |
| Sprawność | 90% |
| Wymiary | 191 x 37.5 x 63 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP, OHP |
| Przewód | Zasilanie AC: 0.3m Zasilanie DC: 0.3m |
| Stopień szczelności | IP 67 |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - II klasa izolacji |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
LPV-150-48 - LPV 48V/150W/3.2A zasilacz LED
| Zasilanie | 180 - 305 V AC |
| Wyjście zasilania | 3.2 A / 48 V DC zasilacz stałonapięciowy |
| Sprawność | 90% |
| Wymiary | 191 x 37.5 x 63 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP, OHP |
| Przewód | Zasilanie AC: 0.3m Zasilanie DC: 0.3m |
| Stopień szczelności | IP 67 |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - II klasa izolacji |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
29
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
29
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
5,80 zł
.
Tagi produktu
Artykuły
20 innych produktów w tej samej kategorii:
MDR-40-48 - MDR 48V/40W/0.83A zasilacz na szynę DIN
Cena netto: 140,00 zł
DDR-60L-24 - DDR 24V/60W/2.5A przetwornica DC/DC na szynę DIN
Cena netto: 221,00 zł
MDR-40-24 - MDR 24V/40,8W/1,7A zasilacz na szynę DIN
Cena netto: 140,00 zł
LRS-75-48 - LRS 48V/75W/1.6A zasilacz do zabudowy
Cena netto: 106,00 zł
EPP-100-15 - EPP 15V/100W/6.67A zasilacz open frame
Cena netto: 274,00 zł
RSD-300C-48 - RSD 48V/300W/6,3A przetwornica DC/DC
Cena netto: 888,00 zł
RSP-150-27 - RSP 27V/150W/5.6A zasilacz do zabudowy
Cena netto: 284,00 zł
SCP-35-12 - SCP 13,8V/2,6A zasilacz buforowy do zabudowy
Cena netto: 140,00 zł
RSP-100-7,5 - RSP 7,5V/100W/13,5A zasilacz do zabudowy
Cena netto: 269,00 zł
NTU-1700-212EU - NTU 12VDC/230VAC/1700W inwerter DC/AC
Cena netto: 3 192,00 zł
DRT-480-48 - DRT 48V/480W/10A zasilacz na szynę DIN
Cena netto: 788,00 zł
GST25E15-P1J - GST25E 15V/25W/1.66A zasilacz wtyczkowy
Cena netto: 92,00 zł
RS-100-24 - RS 24V/108W/4,5A zasilacz do zabudowy
Cena netto: 178,00 zł
SD-350D-48 - SD 48V/350W/7,3A przetwornica DC/DC
Cena netto: 687,00 zł
