PSG2-12V5A - PSG2 13,8V/5A zasilacz buforowy impulsowy do zabudowy Grade 2
Cena netto: 140,00 zł
Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
Cena netto: 92,00 zł (dla firm)
| Zasilanie | 85 - 264 V AC, 120 - 370 V DC |
| Wyjście zasilania | 0.63 A / 24 V DC zakres regulacji napięcia wyjściowego: 21.6 - 29 V DC |
| Sprawność | 86% |
| Wymiary montażowe | 1SU (17.5mm) |
| Wymiary | 17.5 x 90 x 54.5 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 3 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - II klasa izolacji - zgodność z LPS |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
HDR-15-24 - HDR 24V/15W/0.63A zasilacz na szynę DIN
| Zasilanie | 85 - 264 V AC, 120 - 370 V DC |
| Wyjście zasilania | 0.63 A / 24 V DC zakres regulacji napięcia wyjściowego: 21.6 - 29 V DC |
| Sprawność | 86% |
| Wymiary montażowe | 1SU (17.5mm) |
| Wymiary | 17.5 x 90 x 54.5 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 3 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - II klasa izolacji - zgodność z LPS |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
11
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
11
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
2,20 zł
.
Cena netto: 140,00 zł
Cena netto: 696,00 zł
Cena netto: 1 359,00 zł
Cena netto: 173,00 zł
Cena netto: 106,00 zł
Cena netto: 1 450,00 zł
Cena netto: 1 463,00 zł
Cena netto: 280,00 zł
Cena netto: 428,00 zł
Cena netto: 197,00 zł
Cena netto: 111,00 zł
Cena netto: 65,00 zł
Cena netto: 108,00 zł
Cena netto: 759,00 zł
Cena netto: 1 385,00 zł
Cena netto: 720,00 zł
