Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
-
Dostęp
Kontrola dostępu – zamki szyfrowe -
Monitoring
Telewizja przemysłowa CCTV -
Alarmy
-
Wideodomofony
-
Automatyka bram
-
Domofony
-
Szafy Rack
-
Zasilanie
Zasilanie- Agregaty
- Akumulatorki
- Akumulatory
- ATTE POWER
- Baterie
- Batterypack
- Konwertery napięcia
- Listwy zasilające
- Pozostałe
- Prostowniki
- Przedłużacze
- Przetwornice
- Stabilizator napięcia
- Transformatory napięcia
- UPS
- Zasilacze
- Zestawy
- Ładowarki
- ŁADOWARKI EV DO SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH
-
Okablowanie
-
Akcesoria
-
Systemy p.poż
MDR-40-48 - MDR 48V/40W/0.83A zasilacz na szynę DIN
PulsarCena netto: 140,00 zł (dla firm)
| Zasilanie | 85 - 264 V AC, 120 - 370 V DC |
| Wyjście zasilania | 0.83 A / 48 V DC zakres regulacji napięcia wyjściowego: 48 - 56 V DC |
| Sprawność | 88% |
| Wymiary | 40 x 90 x 100 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP |
| Wyjścia techniczne typu przekaźnikowego | DC OK - Kontrola napięcia wyjściowego |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 3 lata od daty produkcji |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
MDR-40-48 - MDR 48V/40W/0.83A zasilacz na szynę DIN
| Zasilanie | 85 - 264 V AC, 120 - 370 V DC |
| Wyjście zasilania | 0.83 A / 48 V DC zakres regulacji napięcia wyjściowego: 48 - 56 V DC |
| Sprawność | 88% |
| Wymiary | 40 x 90 x 100 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP |
| Wyjścia techniczne typu przekaźnikowego | DC OK - Kontrola napięcia wyjściowego |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 3 lata od daty produkcji |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
17
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
17
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
3,40 zł
.
Tagi produktu
Artykuły
20 innych produktów w tej samej kategorii:
RSP-100-15 - RSP 15V/100W/6.7A zasilacz do zabudowy
Cena netto: 269,00 zł
HDR-30-48 - HDR 48V/30W/0.75A zasilacz na szynę DIN
Cena netto: 111,00 zł
PSUPS20A12CR - PSUPS 13,8V/12V/20A/2×17Ah zasilacz buforowy do 16 kamer HD i...
Cena netto: 1 326,00 zł
EPP-100-48 - EPP 48V/100W/2.1A zasilacz open frame
Cena netto: 274,00 zł
RUPS1612RP - RUPS 13,8V/12V/20A/PTC zasilacz buforowy RACK do 16 kamer i rejestratora
Cena netto: 2 016,00 zł
RSP-500-12 - RSP 12V/500W/41.7A zasilacz do zabudowy
Cena netto: 692,00 zł
SDR-240-48 - SDR 48V/240W/5A zasilacz na szynę DIN
Cena netto: 696,00 zł
HLG-320H-C1050A - HLG 320W/1050mA zasilacz LED
Cena netto: 629,00 zł
SWR-300 - System zasilania buforowego dla switchy PoE i rejestratora (12)54VDC/4x17Ah/300W
Cena netto: 1 150,00 zł
USP-350-15 - USP 15V/350W/23.4A zasilacz do zabudowy
Cena netto: 700,00 zł
DRA-60-12 - DRA 12V/60W/5A zasilacz na szynę DIN
Cena netto: 183,00 zł
PSG3-24V2A-C - PSG3 27,6V/2A/2x17Ah zasilacz buforowy impulsowy do zabudowy Grade 3
Cena netto: 650,00 zł
