RSP-320-24 - RSP 24V/320W/13.4A zasilacz do zabudowy
Cena netto: 389,00 zł
Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
Cena netto: 179,00 zł (dla firm)
| Zasilanie | 200 - 240 V AC |
| Wyjście zasilania | 8 x 1 A / 12 V DC (∑ 7 A max.) zakres regulacji napięcia wyjściowego: 12 - 15 V DC |
| Bezpiecznik | 8 x 1A (TOPIK) |
| Sprawność | 85% |
| Wymiary | 204 x 52 x 141 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP, przepięciowe |
| Wyjścia techniczne typu przekaźnikowego | FPS – sygnalizacja zadziałania bezpiecznika wyjściowego |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - do montażu na szynie DIN wymagany uchwyt DIN4 - wyposażenie opcjonalne: zestaw zewnętrznej sygnalizacji optycznej LED PKAZ168 |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
PSDC-12V8X1A - PSDC 12V/7A/8x1A zasilacz wielowyjściowy do zabudowy
| Zasilanie | 200 - 240 V AC |
| Wyjście zasilania | 8 x 1 A / 12 V DC (∑ 7 A max.) zakres regulacji napięcia wyjściowego: 12 - 15 V DC |
| Bezpiecznik | 8 x 1A (TOPIK) |
| Sprawność | 85% |
| Wymiary | 204 x 52 x 141 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP, OVP, przepięciowe |
| Wyjścia techniczne typu przekaźnikowego | FPS – sygnalizacja zadziałania bezpiecznika wyjściowego |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - do montażu na szynie DIN wymagany uchwyt DIN4 - wyposażenie opcjonalne: zestaw zewnętrznej sygnalizacji optycznej LED PKAZ168 |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
22
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
22
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
4,40 zł
.
Cena netto: 389,00 zł
Cena netto: 125,00 zł
Cena netto: 410,00 zł
Cena netto: 41,00 zł
Cena netto: 745,00 zł
Cena netto: 461,00 zł
Cena netto: 118,00 zł
Cena netto: 851,00 zł
Cena netto: 1 326,00 zł
Cena netto: 540,00 zł
Cena netto: 269,00 zł
Cena netto: 330,00 zł
Cena netto: 135,00 zł
Cena netto: 279,00 zł
