Zapraszamy do współpracy instalatorów z województwa mazowieckiego oraz reszty kraju.
Jesteśmy do dyspozycji w pełnym zakresie usług związanych z asortymentem, który oferujemy w naszym sklepie.
Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt
-
Dostęp
Kontrola dostępu – zamki szyfrowe -
Monitoring
Telewizja przemysłowa CCTV -
Alarmy
-
Wideodomofony
-
Automatyka bram
-
Domofony
-
Szafy Rack
-
Zasilanie
Zasilanie- Agregaty
- Akumulatorki
- Akumulatory
- ATTE POWER
- Baterie
- Batterypack
- Konwertery napięcia
- Listwy zasilające
- Pozostałe
- Prostowniki
- Przedłużacze
- Przetwornice
- Stabilizator napięcia
- Transformatory napięcia
- UPS
- Zasilacze
- Zestawy
- Ładowarki
- ŁADOWARKI EV DO SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH
-
Okablowanie
-
Akcesoria
-
Systemy p.poż
PSD12020 - PSD 12V/2A zasilacz impulsowy desktop do CCTV
PulsarCena netto: 44,00 zł (dla firm)
| Zasilanie | 90 - 264 V AC |
| Wyjście zasilania | 2 A / 12 V DC |
| Sprawność | 83% |
| Wymiary | 86 x 32 x 72 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP |
| Klasa energetyczna | V |
| Przewód | Zasilanie AC: 1.15m + wtyk sieciowy Zasilanie DC: 1.45m + JACK 5,5/2,1 żeński |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - Obudowa plastikowa wyposażona w uchwyty montażowe |
Bezpieczeństwo transakcji
Szybka dostawa
Łatwe zwroty produktów
Wydaj
999,00 zł więcej by otrzymać darmową dostawę!Darmowa wysyłka jest w zasięgu ręki!
Nie jesteś przekonany?. Zadzwoń po poradę: +48 664-704-204
PSD12020 - PSD 12V/2A zasilacz impulsowy desktop do CCTV
| Zasilanie | 90 - 264 V AC |
| Wyjście zasilania | 2 A / 12 V DC |
| Sprawność | 83% |
| Wymiary | 86 x 32 x 72 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia | SCP, OLP |
| Klasa energetyczna | V |
| Przewód | Zasilanie AC: 1.15m + wtyk sieciowy Zasilanie DC: 1.45m + JACK 5,5/2,1 żeński |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 2 lata od daty produkcji |
| Uwagi | - Obudowa plastikowa wyposażona w uchwyty montażowe |
Akceptuję zasady polityki prywatności

Kupując ten produkt możesz zebrać
5
punktów lojalnościowych
.
Twój koszyk będzie zawierał
5
punktów
Punkty możesz wymienić na kod rabatowy
1,00 zł
.
Tagi produktu
Artykuły
20 innych produktów w tej samej kategorii:
HDR-100-15 - HDR 15V/100W/6.13A zasilacz na szynę DIN
Cena netto: 212,00 zł
PSG2-12V1A - PSG2 13,8V/1A zasilacz buforowy impulsowy do zabudowy Grade 2
Cena netto: 90,00 zł
RSP-320-36 - RSP 36V/320W/8,9A zasilacz do zabudowy
Cena netto: 389,00 zł
HPSB-12V10A-D - HPSB 13,8V/10A/40Ah zasilacz buforowy impulsowy
Cena netto: 390,00 zł
PSDC-12V16X1A - PSDC 12V/15A/16x1A zasilacz wielowyjściowy do zabudowy
Cena netto: 304,00 zł
PS-12V15A - PS 12V/15A zasilacz impulsowy do zabudowy
Cena netto: 183,00 zł
HPSB-12V2A-B - HPSB 13,8V/2A/7Ah zasilacz buforowy impulsowy
Cena netto: 170,00 zł
HLG-600H-12 - HLG 12V/480W/40A zasilacz LED
Cena netto: 1 349,00 zł
HPSB-24V5A-C - HPSB 27,6V/5A/2x17Ah zasilacz buforowy impulsowy
Cena netto: 390,00 zł
RSP-200-13,5 - RSP 13.5V/200W/14.9A zasilacz do zabudowy
Cena netto: 332,00 zł
EPP-150-27 - EPP 27V/150W/5.56A zasilacz open frame
Cena netto: 298,00 zł
NDR-75-48 - NDR 48V/75W/1.6A zasilacz na szynę DIN
Cena netto: 188,00 zł
SDR-240-48 - SDR 48V/240W/5A zasilacz na szynę DIN
Cena netto: 696,00 zł
PSG3-24V2A-C - PSG3 27,6V/2A/2x17Ah zasilacz buforowy impulsowy do zabudowy Grade 3
Cena netto: 650,00 zł
LRS-35-36 - LRS 36V/35W/1A zasilacz do zabudowy
Cena netto: 82,00 zł
HDR-60-48 - HDR 48V/60W/1.25A zasilacz na szynę DIN
Cena netto: 149,00 zł
